У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Красний Лиман — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 142П сполученням Красний Лиман - Львів відправляється зі станції Красний Лиман о 00.30 і прибуває на станцію Львів о 04.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Харків-Пас., Лубни, Київ-Пас., Коростень, Остки, Клесів, Рафалівка, Маневичі, Іваничі, Соснівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 00.30
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 33 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 1 г  5 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 3 г  6 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 6 г  45 хв 
Миргород 09.40 16 хв  09.56 9 г  10 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 10 г  14 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 12 г  2 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 12 г  23 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 12 г  42 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 13 г  58 хв 
Житомир 16.09 23 хв  16.32 15 г  39 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 17 г  34 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 18 г  50 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 19 г  31 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 19 г  54 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 20 г  10 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 20 г  27 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 20 г  44 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 21 г  16 хв 
Антонівка 22.21 5 хв  22.26 21 г  51 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 22 г  18 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 22 г  28 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 22 г  35 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 22 г  56 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 23 г  58 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  1 г 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  1 г  31 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  2 г 
Червоноград 02.43 2 хв  02.45 1 д  2 г  13 хв 
Соснівка 03.05 2 хв  03.07 1 д  2 г  35 хв 
Підзамче 04.16 2 хв  04.18 1 д  3 г  46 хв 
Львів 04.30 1 д  4 г 

У розкладі поїзда 142П Красний Лиман — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930