У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.24 і прибуває на станцію Бахмут о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас., Красний Лиман.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.24
Підзамче 14.36 2 хв  14.38 12 хв 
Соснівка 15.43 2 хв  15.45 1 г  19 хв 
Червоноград 16.04 2 хв  16.06 1 г  40 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  54 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  24 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  55 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  30 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 3 г  58 хв 
Маневичі 19.24 3 хв  19.27 5 г 
Чарторийськ 19.45 2 хв  19.47 5 г  21 хв 
Вараш 19.52 1 хв  19.53 5 г  28 хв 
Рафалівка 20.02 3 хв  20.05 5 г  38 хв 
Антонівка 20.23 4 хв  20.27 5 г  59 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  31 хв 
Клесів 21.41 3 хв  21.44 7 г  17 хв 
Томашгород 22.00 4 хв  22.04 7 г  36 хв 
Рокитне-Волинське 22.18 4 хв  22.22 7 г  54 хв 
Остки 22.36 2 хв  22.38 8 г  12 хв 
Олевськ 23.00 5 хв  23.05 8 г  36 хв 
Білокоровичі 23.43 2 хв  23.45 9 г  19 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  11 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  12 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  16 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  18 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  40 хв 
Лубни 09.22 2 хв  09.24 18 г  58 хв 
Миргород 10.15 2 хв  10.17 19 г  51 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 21 г  14 хв 
Харків-Пас. 14.25 25 хв  14.50 1 д  1 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  25 хв 
Святогірськ 17.17 2 хв  17.19 1 д  2 г  53 хв 
Красний Лиман 17.49 3 хв  17.52 1 д  3 г  25 хв 
Сіверськ 18.15 2 хв  18.17 1 д  3 г  51 хв 
Сіль 18.36 2 хв  18.38 1 д  4 г  12 хв 
Бахмут 19.00 1 д  4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031