У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.20 і прибуває на станцію Бахмут о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Київ-Пас., Гребінка, Яреськи, Ізюм, Сіверськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.20
Підзамче 14.32 2 хв  14.34 12 хв 
Соснівка 15.40 2 хв  15.42 1 г  20 хв 
Червоноград 16.03 2 хв  16.05 1 г  43 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  58 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  28 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  59 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  34 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 4 г  2 хв 
Маневичі 19.23 3 хв  19.26 5 г  3 хв 
Чарторийськ 19.45 1 хв  19.46 5 г  25 хв 
Вараш 19.51 1 хв  19.52 5 г  31 хв 
Рафалівка 20.00 3 хв  20.03 5 г  40 хв 
Антонівка 20.25 3 хв  20.28 6 г  5 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  35 хв 
Клесів 21.41 3 хв  21.44 7 г  21 хв 
Томашгород 22.00 4 хв  22.04 7 г  40 хв 
Рокитне-Волинське 22.18 4 хв  22.22 7 г  58 хв 
Остки 22.36 2 хв  22.38 8 г  16 хв 
Олевськ 23.00 5 хв  23.05 8 г  40 хв 
Білокоровичі 23.41 2 хв  23.43 9 г  21 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  15 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  16 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  20 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  22 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  44 хв 
Гребінка 08.37 2 хв  08.39 18 г  17 хв 
Лубни 09.17 2 хв  09.19 18 г  57 хв 
Миргород 10.17 2 хв  10.19 19 г  57 хв 
Яреськи 10.43 2 хв  10.45 20 г  23 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 21 г  18 хв 
Харків-Пас. 14.25 25 хв  14.50 1 д  5 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  29 хв 
Святогірськ 17.16 2 хв  17.18 1 д  2 г  56 хв 
Красний Лиман 17.47 3 хв  17.50 1 д  3 г  27 хв 
Сіверськ 18.12 2 хв  18.14 1 д  3 г  52 хв 
Сіль 18.30 2 хв  18.32 1 д  4 г  10 хв 
Бахмут 18.55 1 д  4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції