У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.24 і прибуває на станцію Бахмут о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас., Красний Лиман.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.24
Підзамче 14.36 2 хв  14.38 12 хв 
Соснівка 15.43 2 хв  15.45 1 г  19 хв 
Червоноград 16.04 2 хв  16.06 1 г  40 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  54 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  24 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  55 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  30 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 3 г  58 хв 
Маневичі 19.24 3 хв  19.27 5 г 
Чарторийськ 19.45 2 хв  19.47 5 г  21 хв 
Вараш 19.52 1 хв  19.53 5 г  28 хв 
Рафалівка 20.02 3 хв  20.05 5 г  38 хв 
Антонівка 20.23 4 хв  20.27 5 г  59 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  31 хв 
Клесів 21.41 3 хв  21.44 7 г  17 хв 
Томашгород 22.00 4 хв  22.04 7 г  36 хв 
Рокитне-Волинське 22.18 4 хв  22.22 7 г  54 хв 
Остки 22.36 2 хв  22.38 8 г  12 хв 
Олевськ 23.00 5 хв  23.05 8 г  36 хв 
Білокоровичі 23.43 2 хв  23.45 9 г  19 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  11 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  12 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  16 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  18 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  40 хв 
Лубни 09.22 2 хв  09.24 18 г  58 хв 
Миргород 10.15 2 хв  10.17 19 г  51 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 21 г  14 хв 
Харків-Пас. 14.25 25 хв  14.50 1 д  1 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  25 хв 
Святогірськ 17.17 2 хв  17.19 1 д  2 г  53 хв 
Красний Лиман 17.49 3 хв  17.52 1 д  3 г  25 хв 
Сіверськ 18.15 2 хв  18.17 1 д  3 г  51 хв 
Сіль 18.36 2 хв  18.38 1 д  4 г  12 хв 
Бахмут 19.00 1 д  4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031