У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.24 і прибуває на станцію Бахмут о 20.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сокаль, Ковель, Рафалівка, Томашгород, Білокоровичі, Київ-Пас., Конотоп, Смородине, Красний Лиман.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.24
Підзамче 14.36 2 хв  14.38 12 хв 
Соснівка 15.43 2 хв  15.45 1 г  19 хв 
Червоноград 16.04 2 хв  16.06 1 г  40 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  54 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  24 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  55 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  30 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 3 г  58 хв 
Маневичі 19.24 3 хв  19.27 5 г 
Чарторийськ 19.45 2 хв  19.47 5 г  21 хв 
Вараш 19.52 1 хв  19.53 5 г  28 хв 
Рафалівка 20.02 3 хв  20.05 5 г  38 хв 
Антонівка 20.23 4 хв  20.27 5 г  59 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  31 хв 
Клесів 21.41 3 хв  21.44 7 г  17 хв 
Томашгород 22.00 4 хв  22.04 7 г  36 хв 
Рокитне-Волинське 22.18 4 хв  22.22 7 г  54 хв 
Остки 22.36 2 хв  22.38 8 г  12 хв 
Олевськ 23.00 5 хв  23.05 8 г  36 хв 
Білокоровичі 23.43 2 хв  23.45 9 г  19 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  11 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  12 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  16 хв 
Дарниця 06.42 17 хв  06.59 16 г  18 хв 
Ніжин 08.26 2 хв  08.28 18 г  2 хв 
Бахмач-Пас. 09.23 2 хв  09.25 18 г  59 хв 
Конотоп 09.50 12 хв  10.02 19 г  26 хв 
Путивль 10.48 2 хв  10.50 20 г  24 хв 
Ворожба-Пас. 11.21 21 хв  11.42 20 г  57 хв 
Суми 12.35 5 хв  12.40 22 г  11 хв 
Смородине 13.33 2 хв  13.35 23 г  9 хв 
Харків-Пас. 15.45 25 хв  16.10 1 д  1 г  21 хв 
Ізюм 18.09 2 хв  18.11 1 д  3 г  45 хв 
Святогірськ 18.37 2 хв  18.39 1 д  4 г  13 хв 
Красний Лиман 19.09 3 хв  19.12 1 д  4 г  45 хв 
Сіверськ 19.35 2 хв  19.37 1 д  5 г  11 хв 
Сіль 19.56 2 хв  19.58 1 д  5 г  32 хв 
Бахмут 20.20 1 д  5 г  56 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930