У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 13.10 і прибуває на станцію Бахмут о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Поворськ, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас., Красний Лиман.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.10
Підзамче 13.22 2 хв  13.24 12 хв 
Соснівка 14.30 2 хв  14.32 1 г  20 хв 
Червоноград 14.52 3 хв  14.55 1 г  42 хв 
Сокаль 15.08 3 хв  15.11 1 г  58 хв 
Іваничі 15.36 6 хв  15.42 2 г  26 хв 
Володимир-Волинскький 16.11 6 хв  16.17 3 г  1 хв 
Турійськ 16.51 1 хв  16.52 3 г  41 хв 
Ковель 17.25 5 хв  17.30 4 г  15 хв 
Поворськ 18.01 1 хв  18.02 4 г  51 хв 
Маневичі 18.37 4 хв  18.41 5 г  27 хв 
Чарторийськ 19.00 2 хв  19.02 5 г  50 хв 
Рафалівка 19.15 4 хв  19.19 6 г  5 хв 
Антонівка 19.38 5 хв  19.43 6 г  28 хв 
Сарни 20.10 4 хв  20.14 7 г 
Клесів 20.41 3 хв  20.44 7 г  31 хв 
Томашгород 21.00 4 хв  21.04 7 г  50 хв 
Рокитне-Волинське 21.18 4 хв  21.22 8 г  8 хв 
Остки 21.36 2 хв  21.38 8 г  26 хв 
Олевськ 22.00 2 хв  22.02 8 г  50 хв 
Білокоровичі 22.41 2 хв  22.43 9 г  31 хв 
Коростень 23.34 20 хв  23.54 10 г  24 хв 
Житомир 01.28 20 хв  01.48 12 г  18 хв 
Фастів-1 03.29 2 хв  03.31 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 04.25 20 хв  04.45 15 г  15 хв 
Дарниця 05.07 2 хв  05.09 15 г  57 хв 
Бориспіль 05.25 2 хв  05.27 16 г  15 хв 
Лубни 07.26 2 хв  07.28 18 г  16 хв 
Миргород 08.50 2 хв  08.52 19 г  40 хв 
Полтава-Киівська 10.40 37 хв  11.17 21 г  30 хв 
Харків-Пас. 13.49 25 хв  14.14 1 д  39 хв 
Ізюм 16.17 2 хв  16.19 1 д  3 г  7 хв 
Святогірськ 16.44 2 хв  16.46 1 д  3 г  34 хв 
Красний Лиман 17.21 3 хв  17.24 1 д  4 г  11 хв 
Сіверськ 17.47 2 хв  17.49 1 д  4 г  37 хв 
Сіль 18.08 2 хв  18.10 1 д  4 г  58 хв 
Бахмут 18.30 1 д  5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031