У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 13.10 і прибуває на станцію Бахмут о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Поворськ, Вараш, Сарни, Рокитне-Волинське, Білокоровичі, Фастів-1, Бориспіль, Миргород, Ізюм, Сіверськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.10
Підзамче 13.22 2 хв  13.24 12 хв 
Соснівка 14.30 2 хв  14.32 1 г  20 хв 
Червоноград 14.52 3 хв  14.55 1 г  42 хв 
Сокаль 15.08 3 хв  15.11 1 г  58 хв 
Іваничі 15.36 6 хв  15.42 2 г  26 хв 
Володимир-Волинскький 16.11 6 хв  16.17 3 г  1 хв 
Турійськ 16.51 1 хв  16.52 3 г  41 хв 
Ковель 17.25 5 хв  17.30 4 г  15 хв 
Поворськ 18.01 1 хв  18.02 4 г  51 хв 
Маневичі 18.37 4 хв  18.41 5 г  27 хв 
Чарторийськ 19.00 2 хв  19.02 5 г  50 хв 
Вараш 19.07 1 хв  19.08 5 г  57 хв 
Рафалівка 19.16 3 хв  19.19 6 г  6 хв 
Антонівка 19.38 5 хв  19.43 6 г  28 хв 
Сарни 20.10 4 хв  20.14 7 г 
Клесів 20.41 3 хв  20.44 7 г  31 хв 
Томашгород 21.00 4 хв  21.04 7 г  50 хв 
Рокитне-Волинське 21.18 4 хв  21.22 8 г  8 хв 
Остки 21.36 2 хв  21.38 8 г  26 хв 
Олевськ 22.00 2 хв  22.02 8 г  50 хв 
Білокоровичі 22.41 2 хв  22.43 9 г  31 хв 
Коростень 23.34 20 хв  23.54 10 г  24 хв 
Житомир 01.28 20 хв  01.48 12 г  18 хв 
Фастів-1 03.29 2 хв  03.31 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 04.25 20 хв  04.45 15 г  15 хв 
Дарниця 05.07 2 хв  05.09 15 г  57 хв 
Бориспіль 05.25 2 хв  05.27 16 г  15 хв 
Лубни 07.26 2 хв  07.28 18 г  16 хв 
Ромодан 08.01 24 хв  08.25 18 г  51 хв 
Миргород 08.50 2 хв  08.52 19 г  40 хв 
Полтава-Киівська 11.04 27 хв  11.31 21 г  54 хв 
Харків-Пас. 13.49 25 хв  14.14 1 д  39 хв 
Ізюм 16.17 2 хв  16.19 1 д  3 г  7 хв 
Святогірськ 16.44 2 хв  16.46 1 д  3 г  34 хв 
Красний Лиман 17.21 3 хв  17.24 1 д  4 г  11 хв 
Сіверськ 17.47 2 хв  17.49 1 д  4 г  37 хв 
Сіль 18.08 2 хв  18.10 1 д  4 г  58 хв 
Бахмут 18.30 1 д  5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031