У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Красний Лиман Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Красний Лиман відправляється зі станції Львів о 14.24 і прибуває на станцію Красний Лиман о 17.49 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинскький, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.24
Підзамче 14.36 2 хв  14.38 12 хв 
Соснівка 15.43 2 хв  15.45 1 г  19 хв 
Червоноград 16.04 2 хв  16.06 1 г  40 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  54 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  24 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  55 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  30 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 3 г  58 хв 
Маневичі 19.24 3 хв  19.27 5 г 
Чарторийськ 19.45 2 хв  19.47 5 г  21 хв 
Вараш 19.52 1 хв  19.53 5 г  28 хв 
Рафалівка 20.02 3 хв  20.05 5 г  38 хв 
Антонівка 20.23 4 хв  20.27 5 г  59 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  31 хв 
Клесів 21.41 3 хв  21.44 7 г  17 хв 
Томашгород 22.00 4 хв  22.04 7 г  36 хв 
Рокитне-Волинське 22.18 4 хв  22.22 7 г  54 хв 
Остки 22.36 2 хв  22.38 8 г  12 хв 
Олевськ 23.00 5 хв  23.05 8 г  36 хв 
Білокоровичі 23.43 2 хв  23.45 9 г  19 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  11 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  12 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  16 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  18 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  40 хв 
Лубни 09.22 2 хв  09.24 18 г  58 хв 
Миргород 10.15 2 хв  10.17 19 г  51 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 21 г  14 хв 
Харків-Пас. 14.25 25 хв  14.50 1 д  1 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  25 хв 
Святогірськ 17.17 2 хв  17.19 1 д  2 г  53 хв 
Красний Лиман 17.49 1 д  3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031