У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Львів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Львів - Київ-Пас. відправляється зі станції Львів о 16.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Соснівка, Сокаль, Володимир-Волинскький, Турійськ, Поворськ, Чарторийськ, Антонівка, Клесів, Рокитне-Волинське, Олевськ, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.20
Підзамче 16.31 2 хв  16.33 11 хв 
Соснівка 17.37 2 хв  17.39 1 г  17 хв 
Червоноград 17.57 4 хв  18.01 1 г  37 хв 
Сокаль 18.13 7 хв  18.20 1 г  53 хв 
Іваничі 18.45 3 хв  18.48 2 г  25 хв 
Володимир-Волинскький 19.13 4 хв  19.17 2 г  53 хв 
Овадне 19.30 1 хв  19.31 3 г  10 хв 
Турійськ 19.49 1 хв  19.50 3 г  29 хв 
Ковель 20.13 10 хв  20.23 3 г  53 хв 
Поворськ 20.56 1 хв  20.57 4 г  36 хв 
Маневичі 21.21 4 хв  21.25 5 г  1 хв 
Чарторийськ 21.42 2 хв  21.44 5 г  22 хв 
Рафалівка 21.57 3 хв  22.00 5 г  37 хв 
Антонівка 22.19 3 хв  22.22 5 г  59 хв 
Сарни 22.54 6 хв  23.00 6 г  34 хв 
Клесів 23.27 3 хв  23.30 7 г  7 хв 
Томашгород 23.46 3 хв  23.49 7 г  26 хв 
Рокитне-Волинське 00.03 3 хв  00.06 7 г  43 хв 
Остки 00.20 2 хв  00.22 8 г 
Олевськ 00.45 2 хв  00.47 8 г  25 хв 
Білокоровичі 01.26 2 хв  01.28 9 г  6 хв 
Коростень 02.18 20 хв  02.38 9 г  58 хв 
Малин 03.18 2 хв  03.20 10 г  58 хв 
Святошин 04.27 2 хв  04.29 12 г  7 хв 
Київ-Пас. 04.46 12 г  26 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Львів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031