У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Д Маріуполь — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142Д сполученням Маріуполь - Одеса-Головна відправляється зі станції Маріуполь о 20.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хлібодарівка, Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Марганець, Чортомлик, Високопілля, Снігурівка, Миколаїв-Пас., Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 20.20
Волноваха 21.55 20 хв  22.15 1 г  35 хв 
Хлібодарівка 22.40 2 хв  22.42 2 г  20 хв 
Зачатівська 23.00 2 хв  23.02 2 г  40 хв 
Розівка 23.25 2 хв  23.27 3 г  5 хв 
Комиш-Зоря 00.02 2 хв  00.04 3 г  42 хв 
Верхній Токмак-2 00.45 5 хв  00.50 4 г  25 хв 
Великий Токмак 01.48 2 хв  01.50 5 г  28 хв 
Молочанськ 02.01 1 хв  02.02 5 г  41 хв 
Федорівка 02.35 20 хв  02.55 6 г  15 хв 
Запоріжжя-1 04.07 14 хв  04.21 7 г  47 хв 
Дніпробуд-2 04.58 2 хв  05.00 8 г  38 хв 
Марганець 05.52 2 хв  05.54 9 г  32 хв 
Нікополь 06.25 9 хв  06.34 10 г  5 хв 
Чортомлик 07.04 2 хв  07.06 10 г  44 хв 
Апостолове 08.04 22 хв  08.26 11 г  44 хв 
Високопілля 08.53 2 хв  08.55 12 г  33 хв 
Біла Криниця 09.24 2 хв  09.26 13 г  4 хв 
Снігурівка 10.19 2 хв  10.21 13 г  59 хв 
Херсон 11.09 23 хв  11.32 14 г  49 хв 
Миколаїв-Пас. 12.40 20 хв  13.00 16 г  20 хв 
Колосівка 14.49 23 хв  15.12 18 г  29 хв 
Одеса-Східна 16.50 2 хв  16.52 20 г  30 хв 
Одеса-Головна 17.28 21 г  8 хв 

У розкладі поїзда 142Д Маріуполь — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції