У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Д Маріуполь — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142Д сполученням Маріуполь - Одеса-Головна відправляється зі станції Маріуполь о 20.08 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хлібодарівка, Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Марганець, Чортомлик, Високопілля, Березнегувате, Херсон, Колосівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 20.08
Волноваха 21.45 20 хв  22.05 1 г  37 хв 
Хлібодарівка 22.29 2 хв  22.31 2 г  21 хв 
Зачатівська 23.01 2 хв  23.03 2 г  53 хв 
Розівка 23.20 2 хв  23.22 3 г  12 хв 
Комиш-Зоря 00.02 2 хв  00.04 3 г  54 хв 
Верхній Токмак-2 00.43 5 хв  00.48 4 г  35 хв 
Великий Токмак 01.36 2 хв  01.38 5 г  28 хв 
Молочанськ 01.53 7 хв  02.00 5 г  45 хв 
Федорівка 02.35 22 хв  02.57 6 г  27 хв 
Запоріжжя-1 04.04 20 хв  04.24 7 г  56 хв 
Дніпробуд-2 04.58 2 хв  05.00 8 г  50 хв 
Марганець 05.52 2 хв  05.54 9 г  44 хв 
Нікополь 06.24 6 хв  06.30 10 г  16 хв 
Чортомлик 07.04 2 хв  07.06 10 г  56 хв 
Апостолове 07.56 23 хв  08.19 11 г  48 хв 
Високопілля 08.47 4 хв  08.51 12 г  39 хв 
Біла Криниця 09.21 2 хв  09.23 13 г  13 хв 
Березнегувате 09.48 5 хв  09.53 13 г  40 хв 
Снігурівка 10.41 2 хв  10.43 14 г  33 хв 
Херсон 11.28 20 хв  11.48 15 г  20 хв 
Миколаїв-Пас. 13.06 10 хв  13.16 16 г  58 хв 
Колосівка 15.07 23 хв  15.30 18 г  59 хв 
Одеса-Східна 16.58 2 хв  17.00 20 г  50 хв 
Одеса-Головна 17.32 21 г  24 хв 

У розкладі поїзда 142Д Маріуполь — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031