У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Л Одеса-Головна — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142Л сполученням Одеса-Головна - Маріуполь відправляється зі станції Одеса-Головна о 22.35 і прибуває на станцію Маріуполь о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Колосівка, Херсон, Біла Криниця, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2, Молочанськ, Верхній Токмак-2, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 22.35
Одеса-Східна 23.04 1 хв  23.05 29 хв 
Колосівка 00.30 33 хв  01.03 1 г  55 хв 
Миколаїв-Пас. 02.41 20 хв  03.01 4 г  6 хв 
Херсон 03.56 20 хв  04.16 5 г  21 хв 
Снігурівка 05.09 2 хв  05.11 6 г  34 хв 
Біла Криниця 06.14 5 хв  06.19 7 г  39 хв 
Високопілля 06.52 2 хв  06.54 8 г  17 хв 
Апостолове 07.22 22 хв  07.44 8 г  47 хв 
Чортомлик 08.32 2 хв  08.34 9 г  57 хв 
Нікополь 09.09 5 хв  09.14 10 г  34 хв 
Марганець 09.38 2 хв  09.40 11 г  3 хв 
Дніпробуд-2 10.37 1 хв  10.38 12 г  2 хв 
Запоріжжя-1 11.10 10 хв  11.20 12 г  35 хв 
Молочанськ 13.35 2 хв  13.37 15 г 
Великий Токмак 13.51 2 хв  13.53 15 г  16 хв 
Верхній Токмак-2 14.41 3 хв  14.44 16 г  6 хв 
Комиш-Зоря 15.27 2 хв  15.29 16 г  52 хв 
Розівка 16.00 2 хв  16.02 17 г  25 хв 
Зачатівська 16.23 2 хв  16.25 17 г  48 хв 
Хлібодарівка 16.47 2 хв  16.49 18 г  12 хв 
Волноваха 17.16 20 хв  17.36 18 г  41 хв 
Маріуполь 19.02 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 142Л Одеса-Головна — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031