У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Л Одеса-Головна — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142Л сполученням Одеса-Головна - Маріуполь відправляється зі станції Одеса-Головна о 22.35 і прибуває на станцію Маріуполь о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Колосівка, Херсон, Біла Криниця, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2, Молочанськ, Верхній Токмак-2, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 22.35
Одеса-Східна 23.04 2 хв  23.06 29 хв 
Колосівка 00.39 23 хв  01.02 2 г  4 хв 
Миколаїв-Пас. 02.40 20 хв  03.00 4 г  5 хв 
Херсон 03.58 20 хв  04.18 5 г  23 хв 
Снігурівка 05.07 2 хв  05.09 6 г  32 хв 
Біла Криниця 06.09 2 хв  06.11 7 г  34 хв 
Високопілля 06.52 2 хв  06.54 8 г  17 хв 
Апостолове 07.22 22 хв  07.44 8 г  47 хв 
Чортомлик 08.32 2 хв  08.34 9 г  57 хв 
Нікополь 09.09 5 хв  09.14 10 г  34 хв 
Марганець 09.38 2 хв  09.40 11 г  3 хв 
Дніпробуд-2 10.40 2 хв  10.42 12 г  5 хв 
Запоріжжя-1 11.14 5 хв  11.19 12 г  39 хв 
Молочанськ 13.35 2 хв  13.37 15 г 
Великий Токмак 13.51 2 хв  13.53 15 г  16 хв 
Верхній Токмак-2 14.41 3 хв  14.44 16 г  6 хв 
Комиш-Зоря 15.27 2 хв  15.29 16 г  52 хв 
Розівка 16.00 2 хв  16.02 17 г  25 хв 
Зачатівська 16.23 2 хв  16.25 17 г  48 хв 
Хлібодарівка 16.47 2 хв  16.49 18 г  12 хв 
Волноваха 17.16 20 хв  17.36 18 г  41 хв 
Маріуполь 19.02 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 142Л Одеса-Головна — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031