У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Л Одеса-Головна — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142Л сполученням Одеса-Головна - Маріуполь відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.00 і прибуває на станцію Маріуполь о 15.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Колосівка, Херсон, Біла Криниця, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2, Молочанськ, Верхній Токмак-2, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.00
Одеса-Східна 19.30 1 хв  19.31 30 хв 
Колосівка 20.57 25 хв  21.22 1 г  57 хв 
Миколаїв-Пас. 23.00 22 хв  23.22 4 г 
Херсон 00.21 25 хв  00.46 5 г  21 хв 
Снігурівка 01.37 2 хв  01.39 6 г  37 хв 
Біла Криниця 02.49 2 хв  02.51 7 г  49 хв 
Високопілля 03.26 10 хв  03.36 8 г  26 хв 
Апостолове 04.14 22 хв  04.36 9 г  14 хв 
Чортомлик 05.22 2 хв  05.24 10 г  22 хв 
Нікополь 05.51 5 хв  05.56 10 г  51 хв 
Марганець 06.21 2 хв  06.23 11 г  21 хв 
Дніпробуд-2 07.25 2 хв  07.27 12 г  25 хв 
Запоріжжя-1 08.03 10 хв  08.13 13 г  3 хв 
Молочанськ 10.23 2 хв  10.25 15 г  23 хв 
Великий Токмак 10.37 2 хв  10.39 15 г  37 хв 
Верхній Токмак-2 11.23 3 хв  11.26 16 г  23 хв 
Комиш-Зоря 12.11 2 хв  12.13 17 г  11 хв 
Розівка 12.44 2 хв  12.46 17 г  44 хв 
Зачатівська 13.07 2 хв  13.09 18 г  7 хв 
Хлібодарівка 13.31 2 хв  13.33 18 г  31 хв 
Волноваха 14.00 20 хв  14.20 19 г 
Маріуполь 15.46 20 г  46 хв 

У розкладі поїзда 142Л Одеса-Головна — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції