У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 143О сполученням Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.21 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.21
Люботин 06.56 2 хв  06.58 35 хв 
Богодухів 07.44 2 хв  07.46 1 г  23 хв 
Смородине 08.40 3 хв  08.43 2 г  19 хв 
Суми 09.36 20 хв  09.56 3 г  15 хв 
Білопілля 10.33 2 хв  10.35 4 г  12 хв 
Ворожба-Пас. 10.45 20 хв  11.05 4 г  24 хв 
Путивль 11.36 2 хв  11.38 5 г  15 хв 
Конотоп 12.21 15 хв  12.36 6 г 
Бахмач-Пас. 13.00 2 хв  13.02 6 г  39 хв 
Ніжин 14.00 1 г 8 хв  15.08 7 г  39 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 9 г  51 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 12 г  49 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 13 г  53 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 14 г  59 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 15 г  34 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 16 г  15 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 16 г  51 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 17 г  38 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 18 г  52 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 19 г  30 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 21 г  5 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 22 г  54 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 23 г  38 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  1 г  9 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 1 д  2 г  39 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  6 г 

У розкладі поїзда 143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031