У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 143О сполученням Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.21 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.21
Люботин 06.56 2 хв  06.58 35 хв 
Богодухів 07.44 2 хв  07.46 1 г  23 хв 
Смородине 08.40 3 хв  08.43 2 г  19 хв 
Суми 09.36 20 хв  09.56 3 г  15 хв 
Білопілля 10.33 2 хв  10.35 4 г  12 хв 
Ворожба-Пас. 10.45 20 хв  11.05 4 г  24 хв 
Путивль 11.36 2 хв  11.38 5 г  15 хв 
Конотоп 12.20 15 хв  12.35 5 г  59 хв 
Бахмач-Пас. 12.59 2 хв  13.01 6 г  38 хв 
Ніжин 13.59 1 г 9 хв  15.08 7 г  38 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 9 г  51 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 12 г  49 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 13 г  53 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 14 г  59 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 15 г  34 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 16 г  15 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 16 г  51 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 17 г  38 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 18 г  52 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 19 г  30 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 21 г  5 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 22 г  54 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 23 г  38 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  1 г  9 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 1 д  2 г  39 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  6 г 

У розкладі поїзда 143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031