У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 143О сполученням Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.45 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.45
Люботин 07.20 5 хв  07.25 35 хв 
Богодухів 08.16 2 хв  08.18 1 г  31 хв 
Смородине 09.18 3 хв  09.21 2 г  33 хв 
Суми 10.18 20 хв  10.38 3 г  33 хв 
Білопілля 11.27 2 хв  11.29 4 г  42 хв 
Ворожба-Пас. 11.40 20 хв  12.00 4 г  55 хв 
Путивль 12.31 2 хв  12.33 5 г  46 хв 
Конотоп 13.16 15 хв  13.31 6 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 13.55 2 хв  13.57 7 г  10 хв 
Ніжин 14.55 1 г 13 хв  16.08 8 г  10 хв 
Чернігів 17.12 25 хв  17.37 10 г  27 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 12 г  25 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 13 г  29 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 14 г  35 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 15 г  10 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 15 г  51 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 16 г  27 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 17 г  14 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 18 г  28 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 19 г  6 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 20 г  41 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 22 г  30 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 23 г  14 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  45 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 1 д  2 г  15 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  5 г  36 хв 

У розкладі поїзда 143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30