У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 143К сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.19 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Браїлів, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Зборів, Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.19
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 57 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 2 г  9 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 2 г  47 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 3 г  8 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 3 г  45 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 4 г  43 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 5 г  14 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 6 г  30 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 6 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 7 г  33 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 8 г  17 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 8 г  40 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 9 г  7 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 9 г  56 хв 
Івано-Франківськ 11.06 14 г  47 хв 

У розкладі поїзда 143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930