У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 143К сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.19 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Браїлів, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Зборів, Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.19
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 57 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 2 г  9 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 2 г  47 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 3 г  8 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 3 г  45 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 4 г  43 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 5 г  14 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 6 г  30 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 6 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 7 г  33 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 8 г  17 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 8 г  40 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 9 г  7 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 9 г  56 хв 
Івано-Франківськ 11.06 14 г  47 хв 

У розкладі поїзда 143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031