У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Л сполученням Івано-Франківськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Зборів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Браїлів, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.17
Львів 19.45 20 хв  20.05 4 г  28 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 5 г  28 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 5 г  52 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 6 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 6 г  52 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 7 г  45 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 7 г  55 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 8 г  51 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 9 г  34 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 10 г  31 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 11 г  2 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 11 г  26 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 12 г 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 13 г  14 хв 
Київ-Пас. 05.28 14 г  11 хв 

У розкладі поїзда 144Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031