У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Л сполученням Івано-Франківськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 16.58 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Галич, Ходорів, Львів, Красне, Злочів, Зборів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Браїлів, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 16.58
Галич 17.29 2 хв  17.31 31 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 1 г  20 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 2 г  47 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 3 г  47 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 4 г  11 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 4 г  32 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 5 г  11 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 6 г  4 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 6 г  14 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 7 г  10 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 7 г  53 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 8 г  50 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 9 г  21 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 9 г  45 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 10 г  19 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 11 г  33 хв 
Київ-Пас. 05.28 12 г  30 хв 

У розкладі поїзда 144Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031