У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144О Кременчук — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144О сполученням Кременчук - Ворохта відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Ворохта о 11.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселий Поділ, Ромодан, Бориспіль, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Зборів, Красне, Ходорів, Івано-Франківськ, Яремче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.27 2 хв  14.29 47 хв 
Веселий Поділ 14.50 1 хв  14.51 1 г  10 хв 
Хорол 15.13 2 хв  15.15 1 г  33 хв 
Ромодан 15.45 22 хв  16.07 2 г  5 хв 
Лубни 16.40 2 хв  16.42 3 г 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.26 2 хв  19.28 5 г  46 хв 
Київ-Пас. 19.50 29 хв  20.19 6 г  10 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Козятин-1 22.25 5 хв  22.30 8 г  45 хв 
Калинівка-1 23.08 2 хв  23.10 9 г  28 хв 
Вінниця 23.29 3 хв  23.32 9 г  49 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  24 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 11 г  53 хв 
Волочиськ 02.46 2 хв  02.48 13 г  6 хв 
Підволочиськ 02.57 2 хв  02.59 13 г  17 хв 
Тернопіль-Пас. 03.45 10 хв  03.55 14 г  5 хв 
Зборів 04.35 2 хв  04.37 14 г  55 хв 
Злочів 04.56 2 хв  04.58 15 г  16 хв 
Красне 05.23 2 хв  05.25 15 г  43 хв 
Львів 06.10 22 хв  06.32 16 г  30 хв 
Ходорів 07.39 2 хв  07.41 17 г  59 хв 
Галич 08.23 3 хв  08.26 18 г  43 хв 
Івано-Франківськ 08.55 30 хв  09.25 19 г  15 хв 
Надвірна 10.18 2 хв  10.20 20 г  38 хв 
Яремче 11.04 4 хв  11.08 21 г  24 хв 
Татарів 11.39 5 хв  11.44 21 г  59 хв 
Ворохта 11.58 22 г  18 хв 

У розкладі поїзда 144О Кременчук — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031