У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144О Кременчук — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144О сполученням Кременчук - Ворохта відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Ворохта о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хорол, Ромодан, Лубни, Бориспіль, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Красне, Львів, Ходорів, Галич, Івано-Франківськ, Надвірна, Яремче, Татарів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Хорол 15.11 2 хв  15.13 1 г  31 хв 
Ромодан 15.45 22 хв  16.07 2 г  5 хв 
Лубни 16.40 2 хв  16.42 3 г 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.26 2 хв  19.28 5 г  46 хв 
Київ-Пас. 19.50 29 хв  20.19 6 г  10 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Красне 03.38 2 хв  03.40 13 г  58 хв 
Львів 04.25 25 хв  04.50 14 г  45 хв 
Ходорів 06.00 2 хв  06.02 16 г  20 хв 
Галич 06.45 3 хв  06.48 17 г  5 хв 
Івано-Франківськ 07.20 45 хв  08.05 17 г  40 хв 
Надвірна 08.58 13 хв  09.11 19 г  18 хв 
Яремче 10.00 16 хв  10.16 20 г  20 хв 
Татарів 10.47 4 хв  10.51 21 г  7 хв 
Ворохта 11.05 21 г  25 хв 

У розкладі поїзда 144О Кременчук — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031