У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144К Ніжин — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 144К сполученням Ніжин - Харків-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 12.42 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 12.42
Бахмач-Пас. 13.38 2 хв  13.40 56 хв 
Конотоп 14.02 15 хв  14.17 1 г  20 хв 
Путивль 15.02 2 хв  15.04 2 г  20 хв 
Ворожба-Пас. 15.38 22 хв  16.00 2 г  56 хв 
Білопілля 16.12 2 хв  16.14 3 г  30 хв 
Суми 17.01 20 хв  17.21 4 г  19 хв 
Смородине 18.23 2 хв  18.25 5 г  41 хв 
Богодухів 19.22 2 хв  19.24 6 г  40 хв 
Люботин 20.21 2 хв  20.23 7 г  39 хв 
Харків-Пас. 20.54 8 г  12 хв 

У розкладі поїзда 144К Ніжин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30