У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144К Ніжин — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 144К сполученням Ніжин - Харків-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 11.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.38
Бахмач-Пас. 12.36 2 хв  12.38 58 хв 
Конотоп 13.00 15 хв  13.15 1 г  22 хв 
Путивль 14.01 2 хв  14.03 2 г  23 хв 
Ворожба-Пас. 14.36 22 хв  14.58 2 г  58 хв 
Білопілля 15.10 2 хв  15.12 3 г  32 хв 
Суми 16.02 20 хв  16.22 4 г  24 хв 
Смородине 17.27 2 хв  17.29 5 г  49 хв 
Богодухів 18.25 2 хв  18.27 6 г  47 хв 
Люботин 19.22 4 хв  19.26 7 г  44 хв 
Харків-Пас. 19.57 8 г  19 хв 

У розкладі поїзда 144К Ніжин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031