У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144К Суми — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144К сполученням Суми - Одеса-Головна відправляється зі станції Суми о 16.22 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., Полтава-Південна, Кременчук, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Вознесенськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 16.22
Смородине 17.27 2 хв  17.29 1 г  5 хв 
Богодухів 18.25 2 хв  18.27 2 г  3 хв 
Люботин 19.22 4 хв  19.26 3 г 
Харків-Пас. 19.57 1 г 53 хв  21.50 3 г  35 хв 
Полтава-Південна 23.47 20 хв  00.07 7 г  25 хв 
Кременчук 01.43 5 хв  01.48 9 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 03.07 23 хв  03.30 10 г  45 хв 
Кропивницький 04.16 3 хв  04.19 11 г  54 хв 
Вознесенськ 06.31 2 хв  06.33 14 г  9 хв 
Одеса-Головна 09.13 16 г  51 хв 

У розкладі поїзда 144К Суми — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції