У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Ш Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Ш сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.50 і прибуває на станцію Кременчук о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Татарів, Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, Красне, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Бориспіль, Лубни, Ромодан, Хорол.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.50
Татарів 14.00 5 хв  14.05 10 хв 
Яремче 14.30 8 хв  14.38 40 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  34 хв 
Івано-Франківськ 16.18 43 хв  17.01 2 г  28 хв 
Галич 17.30 2 хв  17.32 3 г  40 хв 
Ходорів 18.28 12 хв  18.40 4 г  38 хв 
Львів 20.37 35 хв  21.12 6 г  47 хв 
Красне 22.02 10 хв  22.12 8 г  12 хв 
Фастів-1 04.44 2 хв  04.46 14 г  54 хв 
Київ-Пас. 05.51 21 хв  06.12 16 г  1 хв 
Дарниця 06.37 6 хв  06.43 16 г  47 хв 
Бориспіль 07.03 14 хв  07.17 17 г  13 хв 
Лубни 09.12 2 хв  09.14 19 г  22 хв 
Ромодан 09.44 20 хв  10.04 19 г  54 хв 
Хорол 10.34 3 хв  10.37 20 г  44 хв 
Кременчук 12.10 22 г  20 хв 

У розкладі поїзда 144Ш Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031