У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Ш Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Ш сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.50 і прибуває на станцію Кременчук о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Яремче, Івано-Франківськ, Ходорів, Красне, Зборів, Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.50
Татарів 14.00 5 хв  14.05 10 хв 
Яремче 14.30 8 хв  14.38 40 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  34 хв 
Івано-Франківськ 16.18 43 хв  17.01 2 г  28 хв 
Галич 17.30 2 хв  17.32 3 г  40 хв 
Ходорів 18.23 2 хв  18.25 4 г  33 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  55 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  55 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  19 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  40 хв 
Тернопіль-Пас. 22.10 5 хв  22.15 8 г  20 хв 
Підволочиськ 23.04 2 хв  23.06 9 г  14 хв 
Волочиськ 23.15 2 хв  23.17 9 г  25 хв 
Хмельницький 00.14 15 хв  00.29 10 г  24 хв 
Деражня 00.59 2 хв  01.01 11 г  9 хв 
Вінниця 02.25 5 хв  02.30 12 г  35 хв 
Калинівка-1 02.49 2 хв  02.51 12 г  59 хв 
Козятин-1 03.25 2 хв  03.27 13 г  35 хв 
Фастів-1 04.40 2 хв  04.42 14 г  50 хв 
Київ-Пас. 05.51 15 хв  06.06 16 г  1 хв 
Дарниця 06.25 11 хв  06.36 16 г  35 хв 
Бориспіль 08.02 2 хв  08.04 18 г  12 хв 
Гребінка 09.20 20 хв  09.40 19 г  30 хв 
Лубни 10.17 2 хв  10.19 20 г  27 хв 
Хорол 11.13 2 хв  11.15 21 г  23 хв 
Кременчук 12.40 22 г  50 хв 

У розкладі поїзда 144Ш Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031