У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Л Ворохта — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Л сполученням Ворохта - Київ-Пас. відправляється зі станції Ворохта о 13.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Злочів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.46
Татарів 13.56 4 хв  14.00 10 хв 
Микуличин 14.15 2 хв  14.17 29 хв 
Яремче 14.33 5 хв  14.38 47 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.18 40 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  43 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  32 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  59 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  59 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  23 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  23 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  16 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  22 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г  5 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 12 г  2 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  33 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  31 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  45 хв 
Київ-Пас. 05.28 15 г  42 хв 

У розкладі поїзда 144Л Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031