У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Березине Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Березине відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.40 і прибуває на станцію Березине о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Слобідка, Роздільна-1, Аккаржа, Бугаз, Кулевча, Арциз, Паризька, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.40
Фастів-1 18.44 2 хв  18.46 1 г  4 хв 
Козятин-1 20.10 2 хв  20.12 2 г  30 хв 
Вінниця 21.05 10 хв  21.15 3 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 22.03 15 хв  22.18 4 г  23 хв 
Рахни 22.58 2 хв  23.00 5 г  18 хв 
Вапнярка 23.34 2 хв  23.36 5 г  54 хв 
Крижопіль 23.50 2 хв  23.52 6 г  10 хв 
Рудниця 00.02 2 хв  00.04 6 г  22 хв 
Кодима 00.22 2 хв  00.24 6 г  42 хв 
Слобідка 00.50 2 хв  00.52 7 г  10 хв 
Подільськ-Жм. 01.15 2 хв  01.17 7 г  35 хв 
Роздільна-1 02.46 2 хв  02.48 9 г  6 хв 
Одеса-Головна 04.05 41 хв  04.46 10 г  25 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 5 хв  06.02 12 г  17 хв 
Бугаз 06.19 5 хв  06.24 12 г  39 хв 
Білгород-Дністровський 06.48 20 хв  07.08 13 г  8 хв 
Кулевча 07.44 2 хв  07.46 14 г  4 хв 
Сарата 08.10 2 хв  08.12 14 г  30 хв 
Арциз 08.40 45 хв  09.25 15 г 
Теплиця 09.42 2 хв  09.44 16 г  2 хв 
Паризька 09.58 2 хв  10.00 16 г  18 хв 
Городок 10.12 2 хв  10.14 16 г  32 хв 
Красне 10.33 2 хв  10.35 16 г  53 хв 
Березине 11.06 17 г  26 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Березине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031