У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Ізмаїл Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Ізмаїл відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.40 і прибуває на станцію Ізмаїл о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Слобідка, Роздільна-1, Аккаржа, Бугаз, Кулевча, Арциз, Дзинілор.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.40
Фастів-1 18.44 1 хв  18.45 1 г  4 хв 
Козятин-1 20.10 2 хв  20.12 2 г  30 хв 
Вінниця 21.05 10 хв  21.15 3 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 22.03 5 хв  22.08 4 г  23 хв 
Рахни 22.48 2 хв  22.50 5 г  8 хв 
Вапнярка 23.23 2 хв  23.25 5 г  43 хв 
Крижопіль 23.39 2 хв  23.41 5 г  59 хв 
Рудниця 23.52 2 хв  23.54 6 г  12 хв 
Кодима 00.11 2 хв  00.13 6 г  31 хв 
Слобідка 00.37 2 хв  00.39 6 г  57 хв 
Подільськ-Жм. 01.02 2 хв  01.04 7 г  22 хв 
Роздільна-1 02.33 2 хв  02.35 8 г  53 хв 
Одеса-Головна 03.52 54 хв  04.46 10 г  12 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 5 хв  06.02 12 г  17 хв 
Бугаз 06.19 5 хв  06.24 12 г  39 хв 
Білгород-Дністровський 06.48 20 хв  07.08 13 г  8 хв 
Кулевча 07.44 2 хв  07.46 14 г  4 хв 
Сарата 08.10 2 хв  08.12 14 г  30 хв 
Арциз 08.40 20 хв  09.00 15 г 
Главані 09.27 2 хв  09.29 15 г  47 хв 
Дзинілор 09.56 2 хв  09.58 16 г  16 хв 
Котлабух 10.20 2 хв  10.22 16 г  40 хв 
Ізмаїл 10.57 17 г  17 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031