У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Ізмаїл Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Ізмаїл відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.40 і прибуває на станцію Ізмаїл о 10.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський, Сарата, Главані, Котлабух.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.40
Фастів-1 18.45 2 хв  18.47 1 г  5 хв 
Козятин-1 20.06 2 хв  20.08 2 г  26 хв 
Вінниця 21.00 10 хв  21.10 3 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 21.58 16 хв  22.14 4 г  18 хв 
Ярошенка 22.39 2 хв  22.41 4 г  59 хв 
Рахни 22.58 2 хв  23.00 5 г  18 хв 
Вапнярка 23.34 2 хв  23.36 5 г  54 хв 
Крижопіль 23.50 2 хв  23.52 6 г  10 хв 
Рудниця 00.02 2 хв  00.04 6 г  22 хв 
Кодима 00.22 2 хв  00.24 6 г  42 хв 
Слобідка 00.50 2 хв  00.52 7 г  10 хв 
Подільськ-Жм. 01.15 20 хв  01.35 7 г  35 хв 
Роздільна-1 02.55 2 хв  02.57 9 г  15 хв 
Одеса-Головна 04.00 35 хв  04.35 10 г  20 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 5 хв  06.02 12 г  17 хв 
Бугаз 06.19 5 хв  06.24 12 г  39 хв 
Білгород-Дністровський 06.48 20 хв  07.08 13 г  8 хв 
Кулевча 07.45 2 хв  07.47 14 г  5 хв 
Сарата 08.11 2 хв  08.13 14 г  31 хв 
Арциз 08.41 20 хв  09.01 15 г  1 хв 
Главані 09.28 2 хв  09.30 15 г  48 хв 
Дзинілор 09.57 2 хв  09.59 16 г  17 хв 
Котлабух 10.21 2 хв  10.23 16 г  41 хв 
Ізмаїл 10.58 17 г  18 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031