У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Ізмаїл Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Ізмаїл відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.40 і прибуває на станцію Ізмаїл о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Слобідка, Роздільна-1, Аккаржа, Бугаз, Кулевча, Арциз, Дзинілор.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.40
Фастів-1 18.44 2 хв  18.46 1 г  4 хв 
Козятин-1 20.10 2 хв  20.12 2 г  30 хв 
Вінниця 21.05 10 хв  21.15 3 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 22.03 15 хв  22.18 4 г  23 хв 
Рахни 22.58 2 хв  23.00 5 г  18 хв 
Вапнярка 23.34 2 хв  23.36 5 г  54 хв 
Крижопіль 23.50 2 хв  23.52 6 г  10 хв 
Рудниця 00.02 2 хв  00.04 6 г  22 хв 
Кодима 00.22 2 хв  00.24 6 г  42 хв 
Слобідка 00.50 2 хв  00.52 7 г  10 хв 
Подільськ-Жм. 01.15 2 хв  01.17 7 г  35 хв 
Роздільна-1 02.46 2 хв  02.48 9 г  6 хв 
Одеса-Головна 04.05 41 хв  04.46 10 г  25 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 5 хв  06.02 12 г  17 хв 
Бугаз 06.19 5 хв  06.24 12 г  39 хв 
Білгород-Дністровський 06.48 20 хв  07.08 13 г  8 хв 
Кулевча 07.44 2 хв  07.46 14 г  4 хв 
Сарата 08.10 2 хв  08.12 14 г  30 хв 
Арциз 08.40 20 хв  09.00 15 г 
Главані 09.27 2 хв  09.29 15 г  47 хв 
Дзинілор 09.56 2 хв  09.58 16 г  16 хв 
Котлабух 10.20 2 хв  10.22 16 г  40 хв 
Ізмаїл 10.57 17 г  17 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031