У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145Л Львів — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 145Л сполученням Львів - Відень Центральний відправляється зі станції Львів о 21.00 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Славське, Мукачево, Захонь, Демечер, Дебрецен, Пюштекладань, Кішуйсаллаш, Сольнок, Будапешт-Келенфельд, Дьйор, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.00
Стрий 22.04 2 хв  22.06 1 г  4 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 2 г  4 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 3 г  24 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 3 г  49 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 4 г  40 хв 
Захонь 02.46 55 хв  03.41 5 г  46 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 6 г  59 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 7 г  12 хв 
Н'їредьхаза 04.33 13 хв  04.46 7 г  33 хв 
Дебрецен 05.16 2 хв  05.18 8 г  16 хв 
Хайдусобосло 05.35 1 хв  05.36 8 г  35 хв 
Пюштекладань 05.55 2 хв  05.57 8 г  55 хв 
Карцаг 06.07 1 хв  06.08 9 г  7 хв 
Кішуйсаллаш 06.18 1 хв  06.19 9 г  18 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 9 г  37 хв 
Сольнок 06.52 5 хв  06.57 9 г  52 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 11 г  20 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 11 г  53 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 12 г  25 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 13 г 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 13 г  19 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 13 г  29 хв 
Відень Центральний 11.21 14 г  21 хв 

У розкладі поїзда 145Л Львів — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031