У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145Л Львів — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 145Л сполученням Львів - Відень Центральний відправляється зі станції Львів о 21.00 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Славське, Мукачево, Захонь, Демечер, Дебрецен, Пюштекладань, Кішуйсаллаш, Сольнок, Будапешт-Келенфельд, Дьйор, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.00
Стрий 22.04 2 хв  22.06 1 г  4 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 2 г  4 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 3 г  24 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 3 г  49 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 4 г  40 хв 
Захонь 02.46 55 хв  03.41 5 г  46 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 6 г  59 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 7 г  12 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 7 г  33 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 8 г  21 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 8 г  38 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 8 г  56 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 9 г  8 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 9 г  19 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 9 г  37 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 9 г  53 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 11 г  20 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 11 г  53 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 12 г  25 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 13 г 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 13 г  19 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 13 г  29 хв 
Відень Центральний 11.21 14 г  21 хв 

У розкладі поїзда 145Л Львів — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30