У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.25
Котлабух 18.00 2 хв  18.02 35 хв 
Дзинілор 18.25 2 хв  18.27 1 г 
Главані 18.55 2 хв  18.57 1 г  30 хв 
Арциз 19.25 25 хв  19.50 2 г 
Сарата 20.15 2 хв  20.17 2 г  50 хв 
Кулевча 20.38 2 хв  20.40 3 г  13 хв 
Білгород-Дністровський 21.14 20 хв  21.34 3 г  49 хв 
Бугаз 21.52 5 хв  21.57 4 г  27 хв 
Кароліно-Бугаз 22.10 5 хв  22.15 4 г  45 хв 
Аккаржа 22.41 2 хв  22.43 5 г  16 хв 
Одеса-Головна 23.23 35 хв  23.58 5 г  58 хв 
Роздільна-1 00.58 2 хв  01.00 7 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 02.23 2 хв  02.25 8 г  58 хв 
Слобідка 02.50 2 хв  02.52 9 г  25 хв 
Кодима 03.14 2 хв  03.16 9 г  49 хв 
Рудниця 03.34 2 хв  03.36 10 г  9 хв 
Крижопіль 03.47 2 хв  03.49 10 г  22 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 10 г  43 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 05.19 21 хв  05.40 11 г  54 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 12 г  59 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 13 г  59 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  16 хв 
Київ-Пас. 09.55 16 г  30 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031