У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 16.59 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 16.59
Котлабух 17.34 2 хв  17.36 35 хв 
Дзинілор 17.59 2 хв  18.01 1 г 
Главані 18.29 2 хв  18.31 1 г  30 хв 
Арциз 18.57 20 хв  19.17 1 г  58 хв 
Сарата 19.41 2 хв  19.43 2 г  42 хв 
Кулевча 20.03 2 хв  20.05 3 г  4 хв 
Білгород-Дністровський 20.38 20 хв  20.58 3 г  39 хв 
Бугаз 21.17 4 хв  21.21 4 г  18 хв 
Кароліно-Бугаз 21.34 4 хв  21.38 4 г  35 хв 
Аккаржа 22.05 2 хв  22.07 5 г  6 хв 
Одеса-Головна 22.54 36 хв  23.30 5 г  55 хв 
Роздільна-1 00.27 2 хв  00.29 7 г  28 хв 
Подільськ-Жм. 02.01 21 хв  02.22 9 г  2 хв 
Слобідка 02.50 2 хв  02.52 9 г  51 хв 
Кодима 03.13 2 хв  03.15 10 г  14 хв 
Рудниця 03.33 2 хв  03.35 10 г  34 хв 
Крижопіль 03.47 2 хв  03.49 10 г  48 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 11 г  9 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  43 хв 
Ярошенка 05.02 2 хв  05.04 12 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 05.25 15 хв  05.40 12 г  26 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 13 г  25 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 14 г  25 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  42 хв 
Київ-Пас. 09.55 16 г  56 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30