У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.25
Котлабух 18.00 2 хв  18.02 35 хв 
Дзинілор 18.25 2 хв  18.27 1 г 
Главані 18.55 2 хв  18.57 1 г  30 хв 
Арциз 19.25 25 хв  19.50 2 г 
Сарата 20.15 2 хв  20.17 2 г  50 хв 
Кулевча 20.38 2 хв  20.40 3 г  13 хв 
Білгород-Дністровський 21.14 20 хв  21.34 3 г  49 хв 
Бугаз 21.52 5 хв  21.57 4 г  27 хв 
Кароліно-Бугаз 22.10 5 хв  22.15 4 г  45 хв 
Аккаржа 22.41 2 хв  22.43 5 г  16 хв 
Одеса-Головна 23.23 35 хв  23.58 5 г  58 хв 
Роздільна-1 00.58 2 хв  01.00 7 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 02.23 2 хв  02.25 8 г  58 хв 
Слобідка 02.50 2 хв  02.52 9 г  25 хв 
Кодима 03.14 2 хв  03.16 9 г  49 хв 
Рудниця 03.34 2 хв  03.36 10 г  9 хв 
Крижопіль 03.47 2 хв  03.49 10 г  22 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 10 г  43 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 05.19 21 хв  05.40 11 г  54 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 12 г  59 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 13 г  59 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  16 хв 
Київ-Пас. 09.55 16 г  30 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031