У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 146Ш сполученням Ізмаїл - Київ-Пас. відправляється зі станції Ізмаїл о 17.27 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дзинілор, Арциз, Кулевча, Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 17.27
Котлабух 18.02 2 хв  18.04 35 хв 
Дзинілор 18.26 2 хв  18.28 59 хв 
Главані 18.56 2 хв  18.58 1 г  29 хв 
Арциз 19.24 20 хв  19.44 1 г  57 хв 
Сарата 20.08 2 хв  20.10 2 г  41 хв 
Кулевча 20.30 2 хв  20.32 3 г  3 хв 
Білгород-Дністровський 21.05 20 хв  21.25 3 г  38 хв 
Бугаз 21.39 5 хв  21.44 4 г  12 хв 
Кароліно-Бугаз 21.57 5 хв  22.02 4 г  30 хв 
Аккаржа 22.25 2 хв  22.27 4 г  58 хв 
Одеса-Головна 23.12 35 хв  23.47 5 г  45 хв 
Роздільна-1 00.43 2 хв  00.45 7 г  16 хв 
Подільськ-Жм. 02.05 20 хв  02.25 8 г  38 хв 
Слобідка 02.56 2 хв  02.58 9 г  29 хв 
Кодима 03.19 2 хв  03.21 9 г  52 хв 
Рудниця 03.38 2 хв  03.40 10 г  11 хв 
Крижопіль 03.51 2 хв  03.53 10 г  24 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 10 г  41 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  15 хв 
Ярошенка 05.02 2 хв  05.04 11 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 05.25 15 хв  05.40 11 г  58 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 12 г  57 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 13 г  57 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 09.55 16 г  28 хв 

У розкладі поїзда 146Ш Ізмаїл — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції