У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

147Д Відень Центральний — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 147Д сполученням Відень Центральний - Чоп відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Чоп о 02.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хедешхалом, Мошонмадяровар, Дьйор, Татабанія, Будапешт-Келенфельд, Будапешт-Келеті, Сольнок, Терексентмиклош, Кішуйсаллаш, Карцаг, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Демечер, Кишварда, Захонь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Терексентмиклош 21.21 1 хв  21.22 4 г  39 хв 
Кішуйсаллаш 21.42 1 хв  21.43 5 г 
Карцаг 21.54 1 хв  21.55 5 г  12 хв 
Пюштекладань 22.06 1 хв  22.07 5 г  24 хв 
Хайдусобосло 22.25 1 хв  22.26 5 г  43 хв 
Дебрецен 22.41 2 хв  22.43 5 г  59 хв 
Н'їредьхаза 23.13 5 хв  23.18 6 г  31 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 9 г  46 хв 

У розкладі поїзда 147Д Відень Центральний — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031