У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

147Д Відень Центральний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 147Д сполученням Відень Центральний - Київ-Пас. відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.14 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мошонмадяровар, Татабанія, Будапешт-Келеті, Терексентмиклош, Карцаг, Хайдусобосло, Н'їредьхаза, Кишварда, Чоп, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Терексентмиклош 21.21 1 хв  21.22 4 г  39 хв 
Кішуйсаллаш 21.42 1 хв  21.43 5 г 
Карцаг 21.54 1 хв  21.55 5 г  12 хв 
Пюштекладань 22.06 1 хв  22.07 5 г  24 хв 
Хайдусобосло 22.25 1 хв  22.26 5 г  43 хв 
Дебрецен 22.41 2 хв  22.43 5 г  59 хв 
Н'їредьхаза 23.13 5 хв  23.18 6 г  31 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 2 г 59 хв  05.27 9 г  46 хв 
Мукачево 06.19 5 хв  06.24 13 г  37 хв 
Свалява 06.49 3 хв  06.52 14 г  7 хв 
Славське 08.06 2 хв  08.08 15 г  24 хв 
Стрий 09.05 3 хв  09.08 16 г  23 хв 
Львів 10.14 1 г 12 хв  11.26 17 г  32 хв 
Київ-Пас. 17.14 1 д  32 хв 

У розкладі поїзда 147Д Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031