У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

147Д Відень Центральний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 147Д сполученням Відень Центральний - Київ-Пас. відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мошонмадяровар, Татабанія, Будапешт-Келеті, Терексентмиклош, Карцаг, Хайдусобосло, Н'їредьхаза, Кишварда, Чоп, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Терексентмиклош 21.21 1 хв  21.22 4 г  39 хв 
Кішуйсаллаш 21.42 1 хв  21.43 5 г 
Карцаг 21.54 1 хв  21.55 5 г  12 хв 
Пюштекладань 22.06 1 хв  22.07 5 г  24 хв 
Хайдусобосло 22.25 1 хв  22.26 5 г  43 хв 
Дебрецен 22.41 2 хв  22.43 5 г  59 хв 
Н'їредьхаза 23.13 5 хв  23.18 6 г  31 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 2 г 59 хв  05.27 9 г  46 хв 
Мукачево 06.19 5 хв  06.24 13 г  37 хв 
Свалява 06.49 3 хв  06.52 14 г  7 хв 
Славське 08.06 2 хв  08.08 15 г  24 хв 
Стрий 09.05 3 хв  09.08 16 г  23 хв 
Львів 10.14 1 г 12 хв  11.26 17 г  32 хв 
Київ-Пас. 17.21 1 д  39 хв 

У розкладі поїзда 147Д Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30