У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

147Д Відень Центральний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 147Д сполученням Відень Центральний - Київ-Пас. відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.14 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мошонмадяровар, Татабанія, Будапешт-Келеті, Терексентмиклош, Карцаг, Хайдусобосло, Н'їредьхаза, Кишварда, Чоп, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Терексентмиклош 21.21 1 хв  21.22 4 г  39 хв 
Кішуйсаллаш 21.42 1 хв  21.43 5 г 
Карцаг 21.54 1 хв  21.55 5 г  12 хв 
Пюштекладань 22.06 1 хв  22.07 5 г  24 хв 
Хайдусобосло 22.25 1 хв  22.26 5 г  43 хв 
Дебрецен 22.41 2 хв  22.43 5 г  59 хв 
Н'їредьхаза 23.13 5 хв  23.18 6 г  31 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 2 г 59 хв  05.27 9 г  46 хв 
Мукачево 06.19 5 хв  06.24 13 г  37 хв 
Свалява 06.49 3 хв  06.52 14 г  7 хв 
Славське 08.06 2 хв  08.08 15 г  24 хв 
Стрий 09.05 3 хв  09.08 16 г  23 хв 
Львів 10.14 1 г 12 хв  11.26 17 г  32 хв 
Київ-Пас. 17.14 1 д  32 хв 

У розкладі поїзда 147Д Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031