У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148К Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148К сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.46 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.46
Дарниця 16.08 2 хв  16.10 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  59 хв 
Драбове-Барятинське 18.29 6 хв  18.35 2 г  43 хв 
Пальміра 19.08 2 хв  19.10 3 г  22 хв 
Золотоноша-1 19.28 2 хв  19.30 3 г  42 хв 
Черкаси 20.00 16 хв  20.16 4 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.55 24 хв  21.19 5 г  9 хв 
Капітанівка 22.05 2 хв  22.07 6 г  19 хв 
Новомиргород 22.25 2 хв  22.27 6 г  39 хв 
Виска 22.49 2 хв  22.51 7 г  3 хв 
Капустине 23.11 2 хв  23.13 7 г  25 хв 
Адабаш 23.32 2 хв  23.34 7 г  46 хв 
Помічна 23.55 20 хв  00.15 8 г  9 хв 
Людмилівка 00.45 2 хв  00.47 8 г  59 хв 
Кавуни 01.06 2 хв  01.08 9 г  20 хв 
Південноукраїнська 01.20 2 хв  01.22 9 г  34 хв 
Трикратне 01.35 2 хв  01.37 9 г  49 хв 
Вознесенськ 01.55 3 хв  01.58 10 г  9 хв 
Веселинове 02.40 2 хв  02.42 10 г  54 хв 
Березівка 03.21 2 хв  03.23 11 г  35 хв 
Одеса-Східна 04.37 2 хв  04.39 12 г  51 хв 
Одеса-Головна 05.13 13 г  27 хв 

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031