У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148К Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148К сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.49 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бориспіль, Драбове-Барятинське, Золотоноша-1, Ім. Тараса Шевченка, Новомиргород, Капустине, Помічна, Кавуни, Трикратне, Веселинове, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.49
Дарниця 16.08 2 хв  16.10 19 хв 
Бориспіль 16.29 2 хв  16.31 40 хв 
Гребінка 17.50 20 хв  18.10 2 г  1 хв 
Драбове-Барятинське 18.31 2 хв  18.33 2 г  42 хв 
Пальміра 18.53 2 хв  18.55 3 г  4 хв 
Золотоноша-1 19.33 2 хв  19.35 3 г  44 хв 
Черкаси 20.05 9 хв  20.14 4 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.52 24 хв  21.16 5 г  3 хв 
Капітанівка 21.59 2 хв  22.01 6 г  10 хв 
Новомиргород 22.21 2 хв  22.23 6 г  32 хв 
Виска 22.49 2 хв  22.51 7 г 
Капустине 23.14 2 хв  23.16 7 г  25 хв 
Адабаш 23.35 2 хв  23.37 7 г  46 хв 
Помічна 23.59 20 хв  00.19 8 г  10 хв 
Людмилівка 00.49 2 хв  00.51 9 г 
Кавуни 01.10 2 хв  01.12 9 г  21 хв 
Південноукраїнська 01.24 2 хв  01.26 9 г  35 хв 
Трикратне 01.39 2 хв  01.41 9 г  50 хв 
Вознесенськ 01.58 3 хв  02.01 10 г  9 хв 
Веселинове 02.40 2 хв  02.42 10 г  51 хв 
Березівка 03.22 2 хв  03.24 11 г  33 хв 
Одеса-Східна 04.34 2 хв  04.36 12 г  45 хв 
Одеса-Головна 05.11 13 г  22 хв 

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031