У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148ОК Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148ОК сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.46 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.46
Дарниця 16.08 2 хв  16.10 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  59 хв 
Драбове-Барятинське 18.28 7 хв  18.35 2 г  42 хв 
Пальміра 19.04 2 хв  19.06 3 г  18 хв 
Золотоноша-1 19.25 2 хв  19.27 3 г  39 хв 
Черкаси 19.56 16 хв  20.12 4 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.50 24 хв  21.14 5 г  4 хв 
Капітанівка 21.56 2 хв  21.58 6 г  10 хв 
Новомиргород 22.17 2 хв  22.19 6 г  31 хв 
Виска 22.45 2 хв  22.47 6 г  59 хв 
Капустине 23.09 2 хв  23.11 7 г  23 хв 
Адабаш 23.32 2 хв  23.34 7 г  46 хв 
Помічна 23.55 20 хв  00.15 8 г  9 хв 
Людмилівка 00.45 2 хв  00.47 8 г  59 хв 
Кавуни 01.07 9 хв  01.16 9 г  21 хв 
Південноукраїнська 01.30 2 хв  01.32 9 г  44 хв 
Трикратне 01.45 2 хв  01.47 9 г  59 хв 
Вознесенськ 02.02 3 хв  02.05 10 г  16 хв 
Веселинове 02.42 2 хв  02.44 10 г  56 хв 
Березівка 03.22 2 хв  03.24 11 г  36 хв 
Одеса-Східна 04.38 2 хв  04.40 12 г  52 хв 
Одеса-Головна 05.14 13 г  28 хв 

У розкладі поїзда 148ОК Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції