У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148К Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148К сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.46 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.46
Дарниця 16.08 2 хв  16.10 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  59 хв 
Драбове-Барятинське 18.29 5 хв  18.34 2 г  43 хв 
Пальміра 18.56 5 хв  19.01 3 г  10 хв 
Золотоноша-1 19.33 2 хв  19.35 3 г  47 хв 
Черкаси 20.04 9 хв  20.13 4 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.51 24 хв  21.15 5 г  5 хв 
Капітанівка 21.57 2 хв  21.59 6 г  11 хв 
Новомиргород 22.18 2 хв  22.20 6 г  32 хв 
Виска 22.46 2 хв  22.48 7 г 
Капустине 23.10 2 хв  23.12 7 г  24 хв 
Адабаш 23.32 2 хв  23.34 7 г  46 хв 
Помічна 23.55 20 хв  00.15 8 г  9 хв 
Людмилівка 00.45 2 хв  00.47 8 г  59 хв 
Кавуни 01.07 2 хв  01.09 9 г  21 хв 
Південноукраїнська 01.23 2 хв  01.25 9 г  37 хв 
Трикратне 01.39 2 хв  01.41 9 г  53 хв 
Вознесенськ 01.58 3 хв  02.01 10 г  12 хв 
Веселинове 02.41 2 хв  02.43 10 г  55 хв 
Березівка 03.22 2 хв  03.24 11 г  36 хв 
Одеса-Східна 04.38 2 хв  04.40 12 г  52 хв 
Одеса-Головна 05.14 13 г  28 хв 

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031