У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 148Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселинове, Південноукраїнська, Помічна, Виска, Ім. Тараса Шевченка, Пальміра, Бориспіль, Дарниця, Конотоп, Білопілля, Кириківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.41
Одеса-Східна 20.10 2 хв  20.12 29 хв 
Березівка 21.27 2 хв  21.29 1 г  46 хв 
Веселинове 22.11 2 хв  22.13 2 г  30 хв 
Вознесенськ 22.54 3 хв  22.57 3 г  13 хв 
Трикратне 23.19 2 хв  23.21 3 г  38 хв 
Південноукраїнська 23.34 2 хв  23.36 3 г  53 хв 
Кавуни 23.47 2 хв  23.49 4 г  6 хв 
Людмилівка 00.10 2 хв  00.12 4 г  29 хв 
Помічна 00.36 20 хв  00.56 4 г  55 хв 
Адабаш 01.18 2 хв  01.20 5 г  37 хв 
Капустине 01.40 2 хв  01.42 5 г  59 хв 
Виска 02.03 2 хв  02.05 6 г  22 хв 
Новомиргород 02.29 2 хв  02.31 6 г  48 хв 
Капітанівка 02.49 2 хв  02.51 7 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 26 хв  04.02 7 г  55 хв 
Черкаси 04.39 19 хв  04.58 8 г  58 хв 
Золотоноша-1 05.42 2 хв  05.44 10 г  1 хв 
Пальміра 06.02 2 хв  06.04 10 г  21 хв 
Драбове-Барятинське 06.33 2 хв  06.35 10 г  52 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 11 г  17 хв 
Бориспіль 08.36 2 хв  08.38 12 г  55 хв 
Дарниця 08.58 5 хв  09.03 13 г  17 хв 
Київ-Пас. 09.24 2 г 42 хв  12.06 13 г  43 хв 
Дарниця 12.26 2 хв  12.28 16 г  45 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 18 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 14.53 2 хв  14.55 19 г  12 хв 
Конотоп 15.17 5 хв  15.22 19 г  36 хв 
Путивль 16.06 2 хв  16.08 20 г  25 хв 
Ворожба-Пас. 16.38 22 хв  17.00 20 г  57 хв 
Білопілля 17.12 2 хв  17.14 21 г  31 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 22 г  19 хв 
Смородине 19.31 3 хв  19.34 23 г  50 хв 
Кириківка 19.55 2 хв  19.57 1 д  14 хв 
Богодухів 20.39 2 хв  20.41 1 д  58 хв 
Люботин 21.30 22 хв  21.52 1 д  1 г  49 хв 
Харків-Пас. 22.23 1 д  2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції