У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148ЛШ Одеса-Головна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 148ЛШ сполученням Одеса-Головна - Київ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.41 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Березівка, Вознесенськ, Південноукраїнська, Людмилівка, Адабаш, Виска, Капітанівка, Черкаси, Пальміра, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.41
Одеса-Східна 20.10 2 хв  20.12 29 хв 
Березівка 21.30 2 хв  21.32 1 г  49 хв 
Веселинове 22.12 2 хв  22.14 2 г  31 хв 
Вознесенськ 22.50 3 хв  22.53 3 г  9 хв 
Трикратне 23.15 2 хв  23.17 3 г  34 хв 
Південноукраїнська 23.31 2 хв  23.33 3 г  50 хв 
Кавуни 23.44 2 хв  23.46 4 г  3 хв 
Людмилівка 00.10 2 хв  00.12 4 г  29 хв 
Помічна 00.36 20 хв  00.56 4 г  55 хв 
Адабаш 01.17 2 хв  01.19 5 г  36 хв 
Капустине 01.39 2 хв  01.41 5 г  58 хв 
Виска 02.02 2 хв  02.04 6 г  21 хв 
Новомиргород 02.30 2 хв  02.32 6 г  49 хв 
Капітанівка 02.51 2 хв  02.53 7 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.33 34 хв  04.07 7 г  52 хв 
Черкаси 04.45 20 хв  05.05 9 г  4 хв 
Золотоноша-1 05.39 2 хв  05.41 9 г  58 хв 
Пальміра 06.02 2 хв  06.04 10 г  21 хв 
Драбове-Барятинське 06.33 2 хв  06.35 10 г  52 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 11 г  17 хв 
Бориспіль 08.36 2 хв  08.38 12 г  55 хв 
Дарниця 08.58 5 хв  09.03 13 г  17 хв 
Київ-Пас. 09.24 13 г  43 хв 

У розкладі поїзда 148ЛШ Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031