У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 148Ш сполученням Одеса-Головна - Київ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Березівка, Вознесенськ, Південноукраїнська, Людмилівка, Адабаш, Виска, Капітанівка, Черкаси, Пальміра, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.10
Одеса-Східна 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Березівка 21.55 2 хв  21.57 1 г  45 хв 
Веселинове 22.37 2 хв  22.39 2 г  27 хв 
Вознесенськ 23.15 3 хв  23.18 3 г  5 хв 
Трикратне 23.39 2 хв  23.41 3 г  29 хв 
Південноукраїнська 23.55 2 хв  23.57 3 г  45 хв 
Кавуни 00.08 2 хв  00.10 3 г  58 хв 
Людмилівка 00.33 2 хв  00.35 4 г  23 хв 
Помічна 00.57 20 хв  01.17 4 г  47 хв 
Адабаш 01.38 2 хв  01.40 5 г  28 хв 
Капустине 02.00 2 хв  02.02 5 г  50 хв 
Виска 02.23 2 хв  02.25 6 г  13 хв 
Новомиргород 02.51 2 хв  02.53 6 г  41 хв 
Капітанівка 03.12 2 хв  03.14 7 г  2 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.55 24 хв  04.19 7 г  45 хв 
Черкаси 04.57 8 хв  05.05 8 г  47 хв 
Золотоноша-1 05.39 2 хв  05.41 9 г  29 хв 
Пальміра 06.01 2 хв  06.03 9 г  51 хв 
Драбове-Барятинське 06.33 2 хв  06.35 10 г  23 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 10 г  48 хв 
Бориспіль 08.32 3 хв  08.35 12 г  22 хв 
Дарниця 08.56 2 хв  08.58 12 г  46 хв 
Київ-Пас. 09.20 13 г  10 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930