У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 148Ш сполученням Одеса-Головна - Київ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Березівка, Вознесенськ, Південноукраїнська, Людмилівка, Адабаш, Виска, Капітанівка, Черкаси, Пальміра, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.08
Одеса-Східна 20.40 2 хв  20.42 32 хв 
Березівка 21.58 2 хв  22.00 1 г  50 хв 
Веселинове 22.36 2 хв  22.38 2 г  28 хв 
Вознесенськ 23.13 3 хв  23.16 3 г  5 хв 
Трикратне 23.37 2 хв  23.39 3 г  29 хв 
Південноукраїнська 23.53 2 хв  23.55 3 г  45 хв 
Кавуни 00.07 2 хв  00.09 3 г  59 хв 
Людмилівка 00.29 2 хв  00.31 4 г  21 хв 
Помічна 00.57 20 хв  01.17 4 г  49 хв 
Адабаш 01.38 2 хв  01.40 5 г  30 хв 
Капустине 02.00 2 хв  02.02 5 г  52 хв 
Виска 02.23 2 хв  02.25 6 г  15 хв 
Новомиргород 02.51 2 хв  02.53 6 г  43 хв 
Капітанівка 03.11 2 хв  03.13 7 г  3 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.54 24 хв  04.18 7 г  46 хв 
Черкаси 04.55 13 хв  05.08 8 г  47 хв 
Золотоноша-1 05.44 2 хв  05.46 9 г  36 хв 
Пальміра 06.05 2 хв  06.07 9 г  57 хв 
Драбове-Барятинське 06.28 2 хв  06.30 10 г  20 хв 
Гребінка 07.03 20 хв  07.23 10 г  55 хв 
Бориспіль 08.45 2 хв  08.47 12 г  37 хв 
Дарниця 09.09 2 хв  09.11 13 г  1 хв 
Київ-Пас. 09.30 13 г  22 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930