У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 148Ш сполученням Одеса-Головна - Київ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.41 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Березівка, Вознесенськ, Південноукраїнська, Людмилівка, Адабаш, Виска, Капітанівка, Черкаси, Пальміра, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.41
Одеса-Східна 20.10 2 хв  20.12 29 хв 
Березівка 21.27 2 хв  21.29 1 г  46 хв 
Веселинове 22.11 2 хв  22.13 2 г  30 хв 
Вознесенськ 22.54 3 хв  22.57 3 г  13 хв 
Трикратне 23.19 2 хв  23.21 3 г  38 хв 
Південноукраїнська 23.34 2 хв  23.36 3 г  53 хв 
Кавуни 23.47 2 хв  23.49 4 г  6 хв 
Людмилівка 00.10 2 хв  00.12 4 г  29 хв 
Помічна 00.36 20 хв  00.56 4 г  55 хв 
Адабаш 01.18 2 хв  01.20 5 г  37 хв 
Капустине 01.40 2 хв  01.42 5 г  59 хв 
Виска 02.03 2 хв  02.05 6 г  22 хв 
Новомиргород 02.29 2 хв  02.31 6 г  48 хв 
Капітанівка 02.49 2 хв  02.51 7 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 26 хв  04.02 7 г  55 хв 
Черкаси 04.39 19 хв  04.58 8 г  58 хв 
Золотоноша-1 05.42 2 хв  05.44 10 г  1 хв 
Пальміра 06.02 2 хв  06.04 10 г  21 хв 
Драбове-Барятинське 06.33 2 хв  06.35 10 г  52 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 11 г  17 хв 
Бориспіль 08.36 2 хв  08.38 12 г  55 хв 
Дарниця 08.58 5 хв  09.03 13 г  17 хв 
Київ-Пас. 09.27 13 г  46 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції