У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

149О Полтава-Південна — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 149О сполученням Полтава-Південна - Ворохта відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.33 і прибуває на станцію Ворохта о 12.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ромодан, Бориспіль, Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Галич, Яремче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.33
Полтава-Киівська 13.56 5 хв  14.01 23 хв 
Миргород 15.16 2 хв  15.18 1 г  43 хв 
Ромодан 15.46 27 хв  16.13 2 г  13 хв 
Лубни 16.46 2 хв  16.48 3 г  13 хв 
Гребінка 17.20 2 хв  17.22 3 г  47 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  23 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  50 хв 
Київ-Пас. 19.46 35 хв  20.21 6 г  13 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  43 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 8 г  55 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 9 г  33 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 9 г  54 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  31 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 11 г  29 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 12 г 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 13 г  16 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 13 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 14 г  19 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 15 г  3 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 15 г  26 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 15 г  53 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 16 г  42 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 18 г  7 хв 
Галич 08.23 4 хв  08.27 18 г  50 хв 
Івано-Франківськ 08.56 26 хв  09.22 19 г  23 хв 
Надвірна 10.15 2 хв  10.17 20 г  42 хв 
Яремче 11.01 6 хв  11.07 21 г  28 хв 
Микуличин 11.24 6 хв  11.30 21 г  51 хв 
Татарів 11.44 4 хв  11.48 22 г  11 хв 
Ворохта 12.02 22 г  29 хв 

У розкладі поїзда 149О Полтава-Південна — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції