У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Івано-Франківськ — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Івано-Франківськ - Кременчук відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.17 і прибуває на станцію Кременчук о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Зборів, Підволочиськ, Хмельницький, Браїлів, Калинівка-1, Фастів-1, Дарниця, Лубни, Хорол, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.17
Львів 19.45 20 хв  20.05 4 г  28 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 5 г  28 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 5 г  52 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 6 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 6 г  52 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 7 г  45 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 7 г  55 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 8 г  51 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 9 г  34 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 10 г  31 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 11 г  2 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 11 г  26 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 12 г 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 13 г  14 хв 
Київ-Пас. 05.28 21 хв  05.49 14 г  11 хв 
Дарниця 06.10 2 хв  06.12 14 г  53 хв 
Бориспіль 06.32 15 хв  06.47 15 г  15 хв 
Лубни 09.05 2 хв  09.07 17 г  48 хв 
Ромодан 09.38 20 хв  09.58 18 г  21 хв 
Хорол 10.30 7 хв  10.37 19 г  13 хв 
Веселий Поділ 10.56 2 хв  10.58 19 г  39 хв 
Глобине 11.21 2 хв  11.23 20 г  4 хв 
Кременчук 12.10 20 г  53 хв 

У розкладі поїзда 150Л Івано-Франківськ — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031