У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Івано-Франківськ — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Івано-Франківськ - Кременчук відправляється зі станції Івано-Франківськ о 16.58 і прибуває на станцію Кременчук о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ходорів, Красне, Зборів, Підволочиськ, Хмельницький, Браїлів, Калинівка-1, Фастів-1, Дарниця, Березань, Лубни, Хорол, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 16.58
Галич 17.29 2 хв  17.31 31 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 1 г  20 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 2 г  47 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 3 г  47 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 4 г  11 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 4 г  32 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 5 г  11 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 6 г  4 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 6 г  14 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 7 г  10 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 7 г  53 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 8 г  50 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 9 г  21 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 9 г  45 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 10 г  19 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 11 г  33 хв 
Київ-Пас. 05.28 15 хв  05.43 12 г  30 хв 
Дарниця 06.04 2 хв  06.06 13 г  6 хв 
Бориспіль 06.23 2 хв  06.25 13 г  25 хв 
Березань 06.50 12 хв  07.02 13 г  52 хв 
Гребінка 07.47 2 хв  07.49 14 г  49 хв 
Лубни 08.42 2 хв  08.44 15 г  44 хв 
Ромодан 09.24 24 хв  09.48 16 г  26 хв 
Хорол 10.14 2 хв  10.16 17 г  16 хв 
Веселий Поділ 10.39 2 хв  10.41 17 г  41 хв 
Глобине 11.06 2 хв  11.08 18 г  8 хв 
Кременчук 11.48 18 г  50 хв 

У розкладі поїзда 150Л Івано-Франківськ — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції