У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150О Кременчук — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150О сполученням Кременчук - Івано-Франківськ відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселий Поділ, Ромодан, Бориспіль, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Львів, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.27 2 хв  14.29 47 хв 
Веселий Поділ 14.51 2 хв  14.53 1 г  11 хв 
Хорол 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Ромодан 15.45 22 хв  16.07 2 г  5 хв 
Лубни 16.41 2 хв  16.43 3 г  1 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 19.46 33 хв  20.19 6 г  6 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 8 г  48 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 9 г  26 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 9 г  47 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  24 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 11 г  22 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 11 г  53 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 13 г  9 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 13 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 14 г  12 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 14 г  56 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 15 г  19 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 15 г  46 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 16 г  35 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 18 г 
Галич 08.23 4 хв  08.27 18 г  43 хв 
Івано-Франківськ 08.56 19 г  16 хв 

У розкладі поїзда 150О Кременчук — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031