У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150О Кременчук — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150О сполученням Кременчук - Ворохта відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Ворохта о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хорол, Бориспіль, Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Галич, Яремче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.27 2 хв  14.29 47 хв 
Веселий Поділ 14.51 2 хв  14.53 1 г  11 хв 
Хорол 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Ромодан 15.45 22 хв  16.07 2 г  5 хв 
Лубни 16.41 2 хв  16.43 3 г  1 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 19.46 33 хв  20.19 6 г  6 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 8 г  48 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 9 г  26 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 9 г  47 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  24 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 11 г  22 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 11 г  53 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 13 г  9 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 13 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 14 г  12 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 14 г  56 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 15 г  19 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 15 г  46 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 16 г  35 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 18 г 
Галич 08.23 4 хв  08.27 18 г  43 хв 
Івано-Франківськ 08.56 26 хв  09.22 19 г  16 хв 
Надвірна 10.15 2 хв  10.17 20 г  35 хв 
Яремче 11.01 4 хв  11.05 21 г  21 хв 
Микуличин 11.22 2 хв  11.24 21 г  42 хв 
Татарів 11.38 4 хв  11.42 21 г  58 хв 
Ворохта 11.56 22 г  16 хв 

У розкладі поїзда 150О Кременчук — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031