У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150О Кременчук — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150О сполученням Кременчук - Ворохта відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Ворохта о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хорол, Бориспіль, Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Галич, Яремче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.27 2 хв  14.29 47 хв 
Веселий Поділ 14.51 2 хв  14.53 1 г  11 хв 
Хорол 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Ромодан 15.45 22 хв  16.07 2 г  5 хв 
Лубни 16.41 2 хв  16.43 3 г  1 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 19.46 33 хв  20.19 6 г  6 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 8 г  48 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 9 г  26 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 9 г  47 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  24 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 11 г  22 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 11 г  53 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 13 г  9 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 13 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 14 г  12 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 14 г  56 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 15 г  19 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 15 г  46 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 16 г  35 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 18 г 
Галич 08.23 4 хв  08.27 18 г  43 хв 
Івано-Франківськ 08.56 26 хв  09.22 19 г  16 хв 
Надвірна 10.15 2 хв  10.17 20 г  35 хв 
Яремче 11.01 4 хв  11.05 21 г  21 хв 
Микуличин 11.22 2 хв  11.24 21 г  42 хв 
Татарів 11.38 4 хв  11.42 21 г  58 хв 
Ворохта 11.56 22 г  16 хв 

У розкладі поїзда 150О Кременчук — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031