У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.46 і прибуває на станцію Кременчук о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Яремче, Галич, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Фастів-1, Бориспіль, Хорол.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.46
Татарів 13.56 4 хв  14.00 10 хв 
Микуличин 14.15 2 хв  14.17 29 хв 
Яремче 14.33 5 хв  14.38 47 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.18 40 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  43 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  32 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  59 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  59 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  23 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  23 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  16 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  22 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г  5 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 12 г  2 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  33 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  31 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  45 хв 
Київ-Пас. 05.28 21 хв  05.49 15 г  42 хв 
Дарниця 06.10 2 хв  06.12 16 г  24 хв 
Бориспіль 06.32 15 хв  06.47 16 г  46 хв 
Лубни 09.05 2 хв  09.07 19 г  19 хв 
Ромодан 09.38 20 хв  09.58 19 г  52 хв 
Хорол 10.30 7 хв  10.37 20 г  44 хв 
Веселий Поділ 10.56 2 хв  10.58 21 г  10 хв 
Глобине 11.21 2 хв  11.23 21 г  35 хв 
Кременчук 12.10 22 г  24 хв 

У розкладі поїзда 150Л Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції