У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.46 і прибуває на станцію Кременчук о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Яремче, Галич, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Фастів-1, Бориспіль, Хорол.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.46
Татарів 13.56 4 хв  14.00 10 хв 
Микуличин 14.15 2 хв  14.17 29 хв 
Яремче 14.33 5 хв  14.38 47 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.18 40 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  43 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  32 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  59 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  59 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  23 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  23 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  16 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  22 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г  5 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 12 г  2 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  33 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  31 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  45 хв 
Київ-Пас. 05.28 21 хв  05.49 15 г  42 хв 
Дарниця 06.10 2 хв  06.12 16 г  24 хв 
Бориспіль 06.32 15 хв  06.47 16 г  46 хв 
Лубни 09.05 2 хв  09.07 19 г  19 хв 
Ромодан 09.38 20 хв  09.58 19 г  52 хв 
Хорол 10.30 7 хв  10.37 20 г  44 хв 
Веселий Поділ 10.56 2 хв  10.58 21 г  10 хв 
Глобине 11.21 2 хв  11.23 21 г  35 хв 
Кременчук 12.10 22 г  24 хв 

У розкладі поїзда 150Л Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930