У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

150Л Ворохта — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 150Л сполученням Ворохта - Полтава-Південна відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Яремче, Галич, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Фастів-1, Бориспіль, Лубни, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  54 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  54 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  18 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  18 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  11 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  21 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  17 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 11 г  57 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  28 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  52 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  26 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  40 хв 
Київ-Пас. 05.28 15 хв  05.43 15 г  37 хв 
Дарниця 06.04 2 хв  06.06 16 г  13 хв 
Бориспіль 06.23 2 хв  06.25 16 г  32 хв 
Березань 06.50 12 хв  07.02 16 г  59 хв 
Гребінка 07.47 2 хв  07.49 17 г  56 хв 
Лубни 08.42 2 хв  08.44 18 г  51 хв 
Ромодан 09.24 15 хв  09.39 19 г  33 хв 
Миргород 10.09 2 хв  10.11 20 г  18 хв 
Полтава-Киівська 11.16 5 хв  11.21 21 г  25 хв 
Полтава-Південна 11.46 21 г  55 хв 

У розкладі поїзда 150Л Ворохта — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції