У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

154П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 154П сполученням Кривий Ріг-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 19.50 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Рокувата, Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 19.50
Рокувата 20.29 5 хв  20.34 39 хв 
Олександрія 22.52 2 хв  22.54 3 г  2 хв 
Знам'янка-Пас. 23.34 23 хв  23.57 3 г  44 хв 
Кропивницький 00.42 5 хв  00.47 4 г  52 хв 
Новоукраїнка 01.43 2 хв  01.45 5 г  53 хв 
Помічна 02.03 3 хв  02.06 6 г  13 хв 
Південноукраїнська 02.54 2 хв  02.56 7 г  4 хв 
Вознесенськ 03.20 3 хв  03.23 7 г  30 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 9 г  51 хв 
Одеса-Головна 06.18 10 г  28 хв 

У розкладі поїзда 154П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031