У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

154Ш Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 154Ш сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.37 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 08.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.37
Одеса-Східна 22.04 2 хв  22.06 27 хв 
Вознесенськ 00.36 3 хв  00.39 2 г  59 хв 
Південноукраїнська 01.08 2 хв  01.10 3 г  31 хв 
Помічна 01.58 2 хв  02.00 4 г  21 хв 
Новоукраїнка 02.16 2 хв  02.18 4 г  39 хв 
Кропивницький 03.19 3 хв  03.22 5 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 04.09 23 хв  04.32 6 г  32 хв 
Олександрія 05.09 2 хв  05.11 7 г  32 хв 
Кривий Ріг-Головний 08.25 10 г  48 хв 

У розкладі поїзда 154Ш Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031