У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

161К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 161К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.35 і прибуває на станцію Херсон о 02.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Біла Церква, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Лоцкине, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.35
Фастів-1 15.37 2 хв  15.39 1 г  2 хв 
Біла Церква 16.14 2 хв  16.16 1 г  39 хв 
Миронівка 17.20 2 хв  17.22 2 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.50 14 хв  19.04 4 г  15 хв 
Долинська 21.52 22 хв  22.14 7 г  17 хв 
Лоцкине 00.32 5 хв  00.37 9 г  57 хв 
Миколаїв-Пас. 01.20 15 хв  01.35 10 г  45 хв 
Херсон 02.37 12 г  2 хв 

У розкладі поїзда 161К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031