У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

017КО Харків-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 017КО сполученням Харків-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.12 і прибуває на станцію Ужгород о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Київ-Пас., Львів, Стрий, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.12
Полтава-Киівська 17.14 20 хв  17.34 2 г  2 хв 
Миргород 18.40 1 хв  18.41 3 г  28 хв 
Лубни 19.27 10 хв  19.37 4 г  15 хв 
Київ-Пас. 21.44 20 хв  22.04 6 г  32 хв 
Львів 04.56 26 хв  05.22 13 г  44 хв 
Стрий 06.21 2 хв  06.23 15 г  9 хв 
Славське 07.20 2 хв  07.22 16 г  8 хв 
Воловець 08.03 2 хв  08.05 16 г  51 хв 
Свалява 08.35 2 хв  08.37 17 г  23 хв 
Мукачево 09.03 5 хв  09.08 17 г  51 хв 
Батьово 09.39 2 хв  09.41 18 г  27 хв 
Ужгород 10.30 19 г  18 хв 

У розкладі поїзда 017КО Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031