У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

017ЛШ Ужгород — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 017ЛШ сполученням Ужгород - Харків-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 13.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Свалява, Воловець, Славське, Стрий, Львів, Київ-Пас., Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 13.20
Батьово 14.08 3 хв  14.11 48 хв 
Мукачево 14.47 5 хв  14.52 1 г  27 хв 
Свалява 15.19 2 хв  15.21 1 г  59 хв 
Воловець 15.53 2 хв  15.55 2 г  33 хв 
Славське 16.37 2 хв  16.39 3 г  17 хв 
Стрий 17.36 2 хв  17.38 4 г  16 хв 
Львів 18.44 20 хв  19.04 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 01.32 20 хв  01.52 12 г  12 хв 
Лубни 04.00 2 хв  04.02 14 г  40 хв 
Миргород 04.48 2 хв  04.50 15 г  28 хв 
Полтава-Киівська 06.02 20 хв  06.22 16 г  42 хв 
Харків-Пас. 08.39 19 г  19 хв 

У розкладі поїзда 017ЛШ Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031