У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

179П Дніпро-Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 179П сполученням Дніпро-Головний - Львів відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.39 і прибуває на станцію Львів о 16.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.39
Кам'янське-Пасажирське 23.13 2 хв  23.15 34 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.16 2 хв  00.18 1 г  37 хв 
Олександрія 01.27 2 хв  01.29 2 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 02.07 3 хв  02.10 3 г  28 хв 
Київ-Пас. 05.52 20 хв  06.12 7 г  13 хв 
Козятин-1 08.18 17 хв  08.35 9 г  39 хв 
Вінниця 09.28 5 хв  09.33 10 г  49 хв 
Хмельницький 11.33 15 хв  11.48 12 г  54 хв 
Підволочиськ 13.03 17 хв  13.20 14 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 14.10 10 хв  14.20 15 г  31 хв 
Львів 16.25 17 г  46 хв 

У розкладі поїзда 179П Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції