У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

180Л Львів — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 180Л сполученням Львів - Дніпро-Головний відправляється зі станції Львів о 11.50 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 11.50
Тернопіль-Пас. 13.46 5 хв  13.51 1 г  56 хв 
Підволочиськ 14.41 2 хв  14.43 2 г  51 хв 
Хмельницький 15.42 15 хв  15.57 3 г  52 хв 
Вінниця 18.10 5 хв  18.15 6 г  20 хв 
Козятин-1 19.16 6 хв  19.22 7 г  26 хв 
Київ-Пас. 22.33 45 хв  23.18 10 г  43 хв 
Знам'янка-Пас. 03.13 4 хв  03.17 15 г  23 хв 
Олександрія 03.51 2 хв  03.53 16 г  1 хв 
П'ятихатки-Пас. 05.07 2 хв  05.09 17 г  17 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.03 2 хв  06.05 18 г  13 хв 
Дніпро-Головний 06.40 18 г  50 хв 

У розкладі поїзда 180Л Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції