У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

181К Київ-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 181К сполученням Київ-Пас. - Львів відправляється зі станції Київ-Пас. о 00.55 і прибуває на станцію Львів о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 00.55
Фастів-1 01.56 2 хв  01.58 1 г  1 хв 
Козятин-1 03.19 2 хв  03.21 2 г  24 хв 
Вінниця 04.13 3 хв  04.16 3 г  18 хв 
Хмельницький 06.15 10 хв  06.25 5 г  20 хв 
Волочиськ 07.22 2 хв  07.24 6 г  27 хв 
Підволочиськ 07.32 2 хв  07.34 6 г  37 хв 
Тернопіль-Пас. 08.21 5 хв  08.26 7 г  26 хв 
Злочів 09.24 2 хв  09.26 8 г  29 хв 
Красне 09.51 3 хв  09.54 8 г  56 хв 
Львів 10.36 9 г  41 хв 

У розкладі поїзда 181К Київ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції