У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

182Л Львів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 182Л сполученням Львів - Київ-Пас. відправляється зі станції Львів о 12.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 00.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.18
Красне 13.03 2 хв  13.05 45 хв 
Злочів 13.28 2 хв  13.30 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 14.30 10 хв  14.40 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.31 2 хв  15.33 3 г  13 хв 
Волочиськ 15.42 2 хв  15.44 3 г  24 хв 
Хмельницький 16.43 20 хв  17.03 4 г  25 хв 
Вінниця 19.45 10 хв  19.55 7 г  27 хв 
Козятин-1 21.00 12 хв  21.12 8 г  42 хв 
Фастів-1 22.43 2 хв  22.45 10 г  25 хв 
Київ-Пас. 00.02 11 г  44 хв 

У розкладі поїзда 182Л Львів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції