У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

185Л Ужгород — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 185Л сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 23.30 і прибуває на станцію Львів о 04.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 23.30
Батьово 00.18 2 хв  00.20 48 хв 
Мукачево 00.53 5 хв  00.58 1 г  23 хв 
Карпати 01.14 1 хв  01.15 1 г  44 хв 
Свалява 01.24 2 хв  01.26 1 г  54 хв 
Воловець 01.56 2 хв  01.58 2 г  26 хв 
Славське 02.41 2 хв  02.43 3 г  11 хв 
Сколе 03.12 2 хв  03.14 3 г  42 хв 
Стрий 03.44 2 хв  03.46 4 г  14 хв 
Львів 04.50 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 185Л Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728