У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

019Й Москва-Курська — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 019Й сполученням Москва-Курська - Полтава-Південна відправляється зі станції Москва-Курська о 21.44 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 21.44
Тула-1-Курська 00.10 4 хв  00.14 2 г  26 хв 
Орел 02.22 15 хв  02.37 4 г  38 хв 
Курськ 04.21 5 хв  04.26 6 г  37 хв 
Бєлгород 06.30 1 г 07.30 8 г  46 хв 
Харків-Пас. 08.51 1 г 26 хв  10.17 11 г  7 хв 
Люботин 10.56 2 хв  10.58 13 г  12 хв 
Скороходове 11.53 2 хв  11.55 14 г  9 хв 
Полтава-Південна 12.35 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 019Й Москва-Курська — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30