У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

019Й Москва-Курська — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 019Й сполученням Москва-Курська - Полтава-Південна відправляється зі станції Москва-Курська о 21.44 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 21.44
Тула-1-Курська 00.10 4 хв  00.14 2 г  26 хв 
Орел 02.22 15 хв  02.37 4 г  38 хв 
Курськ 04.21 5 хв  04.26 6 г  37 хв 
Бєлгород 06.30 1 г 07.30 8 г  46 хв 
Харків-Пас. 08.51 1 г 26 хв  10.17 11 г  7 хв 
Люботин 10.56 2 хв  10.58 13 г  12 хв 
Скороходове 11.53 2 хв  11.55 14 г  9 хв 
Полтава-Південна 12.35 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 019Й Москва-Курська — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930