У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

019Й Москва-Курська — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 019Й сполученням Москва-Курська - Полтава-Південна відправляється зі станції Москва-Курська о 21.58 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 21.58
Тула-1-Курська 00.30 4 хв  00.34 2 г  32 хв 
Орел 02.31 15 хв  02.46 4 г  33 хв 
Курськ 04.22 7 хв  04.29 6 г  24 хв 
Бєлгород 06.30 1 г 07.30 8 г  32 хв 
Харків-Пас. 07.51 2 г 14 хв  10.05 9 г  53 хв 
Люботин 10.50 5 хв  10.55 12 г  52 хв 
Скороходове 11.57 2 хв  11.59 13 г  59 хв 
Полтава-Південна 12.38 14 г  40 хв 

У розкладі поїзда 019Й Москва-Курська — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції