У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 002Д сполученням Костянтинівка - Івано-Франківськ відправляється зі станції Костянтинівка о 16.50 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Харків-Пас., Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.50
Дружківка 17.04 2 хв  17.06 14 хв 
Краматорськ 17.16 6 хв  17.22 26 хв 
Слов'янський курорт 17.42 6 хв  17.48 52 хв 
Красний Лиман 18.06 3 хв  18.09 1 г  16 хв 
Святогірськ 18.39 2 хв  18.41 1 г  49 хв 
Ізюм 19.13 2 хв  19.15 2 г  23 хв 
Харків-Пас. 21.01 21 хв  21.22 4 г  11 хв 
Полтава-Киівська 23.31 20 хв  23.51 6 г  41 хв 
Миргород 00.54 2 хв  00.56 8 г  4 хв 
Київ-Пас. 03.40 20 хв  04.00 10 г  50 хв 
Львів 10.22 20 хв  10.42 17 г  32 хв 
Івано-Франківськ 13.08 20 г  18 хв 

У розкладі поїзда 002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930