У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 002Д сполученням Костянтинівка - Івано-Франківськ відправляється зі станції Костянтинівка о 16.41 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Харків-Пас., Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.41
Дружківка 17.00 2 хв  17.02 19 хв 
Краматорськ 17.11 5 хв  17.16 30 хв 
Слов'янський курорт 17.37 7 хв  17.44 56 хв 
Красний Лиман 18.07 2 хв  18.09 1 г  26 хв 
Святогірськ 18.38 2 хв  18.40 1 г  57 хв 
Ізюм 19.09 2 хв  19.11 2 г  28 хв 
Харків-Пас. 20.58 20 хв  21.18 4 г  17 хв 
Полтава-Киівська 23.28 20 хв  23.48 6 г  47 хв 
Миргород 00.52 1 хв  00.53 8 г  11 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 11 г  1 хв 
Львів 10.21 20 хв  10.41 17 г  40 хв 
Івано-Франківськ 13.08 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031