У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 002Д сполученням Костянтинівка - Івано-Франківськ відправляється зі станції Костянтинівка о 18.35 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лозова, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Київ-Пас., Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 18.35
Дружківка 18.54 2 хв  18.56 19 хв 
Краматорськ 19.08 2 хв  19.10 33 хв 
Слов'янськ 19.23 2 хв  19.25 48 хв 
Лозова 20.45 22 хв  21.07 2 г  10 хв 
Полтава-Південна 23.11 2 хв  23.13 4 г  36 хв 
Полтава-Киівська 23.34 15 хв  23.49 4 г  59 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 9 г  7 хв 
Львів 10.21 20 хв  10.41 15 г  46 хв 
Івано-Франківськ 13.08 18 г  33 хв 

У розкладі поїзда 002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції