У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 002Д сполученням Костянтинівка - Івано-Франківськ відправляється зі станції Костянтинівка о 16.41 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Харків-Пас., Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.41
Дружківка 17.00 2 хв  17.02 19 хв 
Краматорськ 17.11 5 хв  17.16 30 хв 
Слов'янський курорт 17.37 7 хв  17.44 56 хв 
Красний Лиман 18.07 2 хв  18.09 1 г  26 хв 
Святогірськ 18.38 2 хв  18.40 1 г  57 хв 
Ізюм 19.09 2 хв  19.11 2 г  28 хв 
Харків-Пас. 20.58 20 хв  21.18 4 г  17 хв 
Полтава-Киівська 23.28 20 хв  23.48 6 г  47 хв 
Миргород 00.52 1 хв  00.53 8 г  11 хв 
Київ-Пас. 03.42 20 хв  04.02 11 г  1 хв 
Львів 10.21 20 хв  10.41 17 г  40 хв 
Івано-Франківськ 13.08 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 002Д Костянтинівка — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30