У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020Л Київ-Пас. — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020Л сполученням Київ-Пас. - Лисичанськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Лисичанськ о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кремінне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Полтава-Киівська 02.14 20 хв  02.34 4 г  20 хв 
Харків-Балашівський 04.51 5 хв  04.56 6 г  57 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.58 20 хв  07.18 9 г  4 хв 
Сватово 08.24 2 хв  08.26 10 г  30 хв 
Кремінне 09.06 2 хв  09.08 11 г  12 хв 
Рубіжне 09.23 5 хв  09.28 11 г  29 хв 
Лисичанськ 09.48 11 г  54 хв 

У розкладі поїзда 020Л Київ-Пас. — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30