У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020К Київ-Пас. — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020К сполученням Київ-Пас. - Лисичанськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.48 і прибуває на станцію Лисичанськ о 10.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кремінне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.48
Полтава-Киівська 02.04 20 хв  02.24 4 г  16 хв 
Харків-Балашівський 04.42 5 хв  04.47 6 г  54 хв 
Куп'янськ-Вузловий 07.00 30 хв  07.30 9 г  12 хв 
Сватово 08.53 2 хв  08.55 11 г  5 хв 
Кремінне 09.40 2 хв  09.42 11 г  52 хв 
Рубіжне 09.58 2 хв  10.00 12 г  10 хв 
Лисичанськ 10.21 12 г  33 хв 

У розкладі поїзда 020К Київ-Пас. — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930