У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

020К Київ-Пас. — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 020К сполученням Київ-Пас. - Лисичанськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.54 і прибуває на станцію Лисичанськ о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Харків-Балашівський, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кремінне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.54
Полтава-Киівська 02.14 20 хв  02.34 4 г  20 хв 
Харків-Балашівський 04.51 5 хв  04.56 6 г  57 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.58 20 хв  07.18 9 г  4 хв 
Сватово 08.24 2 хв  08.26 10 г  30 хв 
Кремінне 09.05 2 хв  09.07 11 г  11 хв 
Рубіжне 09.21 5 хв  09.26 11 г  27 хв 
Лисичанськ 09.48 11 г  54 хв 

У розкладі поїзда 020К Київ-Пас. — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031