У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

201П Дніпро-Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 201П сполученням Дніпро-Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.42
Кам'янське-Пасажирське 21.18 2 хв  21.20 36 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 3 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 00.26 3 хв  00.29 3 г  44 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 5 г 
Городище 02.40 2 хв  02.42 5 г  58 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 6 г  47 хв 
Київ-Пас. 04.45 8 г  3 хв 

У розкладі поїзда 201П Дніпро-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728