У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

201Ш Львів — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 201Ш сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 06.45 і прибуває на станцію Ужгород о 12.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.45
Стрий 07.49 3 хв  07.52 1 г  4 хв 
Сколе 08.23 2 хв  08.25 1 г  38 хв 
Славське 08.54 3 хв  08.57 2 г  9 хв 
Воловець 09.51 4 хв  09.55 3 г  6 хв 
Свалява 10.27 3 хв  10.30 3 г  42 хв 
Карпати 10.40 1 хв  10.41 3 г  55 хв 
Мукачево 10.57 5 хв  11.02 4 г  12 хв 
Батьово 11.34 2 хв  11.36 4 г  49 хв 
Ужгород 12.25 5 г  40 хв 

У розкладі поїзда 201Ш Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728