У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

201О Ужгород — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 201О сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 14.05 і прибуває на станцію Львів о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 14.05
Батьово 14.58 3 хв  15.01 53 хв 
Мукачево 15.41 5 хв  15.46 1 г  36 хв 
Карпати 16.03 1 хв  16.04 1 г  58 хв 
Свалява 16.13 2 хв  16.15 2 г  8 хв 
Воловець 16.46 2 хв  16.48 2 г  41 хв 
Славське 17.32 2 хв  17.34 3 г  27 хв 
Сколе 18.05 2 хв  18.07 4 г 
Стрий 18.43 3 хв  18.46 4 г  38 хв 
Львів 19.55 5 г  50 хв 

У розкладі поїзда 201О Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції