У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

202Л Львів — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 202Л сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 06.43 і прибуває на станцію Ужгород о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.43
Стрий 07.48 4 хв  07.52 1 г  5 хв 
Сколе 08.23 2 хв  08.25 1 г  40 хв 
Славське 08.54 3 хв  08.57 2 г  11 хв 
Воловець 09.46 2 хв  09.48 3 г  3 хв 
Свалява 10.18 2 хв  10.20 3 г  35 хв 
Карпати 10.28 1 хв  10.29 3 г  45 хв 
Мукачево 10.45 5 хв  10.50 4 г  2 хв 
Батьово 11.21 2 хв  11.23 4 г  38 хв 
Ужгород 12.10 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 202Л Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції