У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

204Ш Одеса-Головна — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 204Ш сполученням Одеса-Головна - Лисичанськ відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.22 і прибуває на станцію Лисичанськ о 17.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Затишшя, Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Бандурка, Новоукраїнка, Кропивницький, Користівка, Кременчук, Люботин, Куп'янськ-Вузловий, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.22
Роздільна-1 20.25 2 хв  20.27 1 г  3 хв 
Затишшя 21.16 2 хв  21.18 1 г  54 хв 
Подільськ-Жм. 22.05 15 хв  22.20 2 г  43 хв 
Балта 22.45 2 хв  22.47 3 г  23 хв 
Жеребкове 23.07 2 хв  23.09 3 г  45 хв 
Любашівка 23.34 2 хв  23.36 4 г  12 хв 
Врадіївка 23.56 2 хв  23.58 4 г  34 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.31 2 хв  00.33 5 г  9 хв 
Підміська 00.51 2 хв  00.53 5 г  29 хв 
Бандурка 01.07 2 хв  01.09 5 г  45 хв 
Помічна 01.46 5 хв  01.51 6 г  24 хв 
Новоукраїнка 02.11 2 хв  02.13 6 г  49 хв 
Плетений Ташлик 02.34 2 хв  02.36 7 г  12 хв 
Кропивницький 03.13 3 хв  03.16 7 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 04.04 23 хв  04.27 8 г  42 хв 
Користівка 05.00 2 хв  05.02 9 г  38 хв 
Павлиш 05.39 2 хв  05.41 10 г  17 хв 
Кременчук 06.11 22 хв  06.33 10 г  49 хв 
Полтава-Південна 08.21 20 хв  08.41 12 г  59 хв 
Люботин 10.23 2 хв  10.25 15 г  1 хв 
Харків-Пас. 11.00 25 хв  11.25 15 г  38 хв 
Куп'янськ-Вузловий 13.52 43 хв  14.35 18 г  30 хв 
Сватово 15.50 2 хв  15.52 20 г  28 хв 
Кабанне 16.15 2 хв  16.17 20 г  53 хв 
Кремінне 16.37 2 хв  16.39 21 г  15 хв 
Рубіжне 16.55 2 хв  16.57 21 г  33 хв 
Лисичанськ 17.13 21 г  51 хв 

У розкладі поїзда 204Ш Одеса-Головна — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930