У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

205Д Покровськ — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 205Д сполученням Покровськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 09.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаївка-Донецька, Богуславський, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 09.20
Миколаївка-Донецька 10.16 3 хв  10.19 56 хв 
Богуславський 10.43 3 хв  10.46 1 г  23 хв 
Павлоград-1 11.10 48 хв  11.58 1 г  50 хв 
Лозова 12.51 2 хв  12.53 3 г  31 хв 
Краснопавлівка 13.15 2 хв  13.17 3 г  55 хв 
Лихачове 13.38 2 хв  13.40 4 г  18 хв 
Харків-Пас. 14.49 5 г  29 хв 

У розкладі поїзда 205Д Покровськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930