У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

206Д Генічеськ — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 206Д сполученням Генічеськ - Одеса-Головна відправляється зі станції Генічеськ о 07.32 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Запоріжжя-1, Нікополь, Кривий Ріг-Головний, Миколаїв-Пас., Колосівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 07.32
Мелітополь 09.01 15 хв  09.16 1 г  29 хв 
Запоріжжя-1 10.41 3 хв  10.44 3 г  9 хв 
Нікополь 12.38 20 хв  12.58 5 г  6 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.43 7 хв  14.50 7 г  11 хв 
Миколаїв-Пас. 18.58 20 хв  19.18 11 г  26 хв 
Колосівка 21.08 23 хв  21.31 13 г  36 хв 
Одеса-Головна 23.34 16 г  2 хв 

У розкладі поїзда 206Д Генічеськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30