У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

207О Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 207О сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.12 і прибуває на станцію Ужгород о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.12
Козятин-1 19.29 4 хв  19.33 3 г  17 хв 
Вінниця 20.39 7 хв  20.46 4 г  27 хв 
Хмельницький 22.45 15 хв  23.00 6 г  33 хв 
Підволочиськ 00.05 6 хв  00.11 7 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 01.02 9 хв  01.11 8 г  50 хв 
Львів 03.15 30 хв  03.45 11 г  3 хв 
Стрий 04.55 5 хв  05.00 12 г  43 хв 
Сколе 05.33 2 хв  05.35 13 г  21 хв 
Славське 06.07 2 хв  06.09 13 г  55 хв 
Воловець 07.25 10 хв  07.35 15 г  13 хв 
Свалява 08.06 5 хв  08.11 15 г  54 хв 
Карпати 08.20 1 хв  08.21 16 г  8 хв 
Мукачево 08.36 5 хв  08.41 16 г  24 хв 
Батьово 09.14 3 хв  09.17 17 г  2 хв 
Ужгород 10.04 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 207О Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031